Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Не не не ни треба Рибери дефинитивно премногу играчи ќе имаме во средниот ред катастрофа ќе биде а и наредната год светско играчиве ќе сакаат да играат за да се покажат за бидат викнати за Сп ќе нема место за сите во Реал ако го земат и него:helou: ако планираат уште некое засилување би сакал да дојде некој лев бек
 
F

FilipMacedon

Гостин
Нема Игуаин да игра на тоа место,туку Робен.
И мала исправка,не е Снајпер,него Снајдер
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Робен веќе е созреан,Игуаин треба уште да учи,иаку во него се крие голем талент
Е па баш покрај вакви играчи се созрева :vozbud: а не на клупа :nenene:
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
546
Поени од реакции
78
Abe kakov Snajder i Roben ako napravi takva greska Perez stvarno ke propadne se so napravi so Kaka i Ronaldo mislam stvarno nema smisla samo Robben poveke vrede od Riberi a ne pa i Snajder i plus pari nikoj ne vrede tolku.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Робен веќе е созреан,Игуаин треба уште да учи,иаку во него се крие голем талент
Да речеме дека е несозреан, иако го носеше на грб Реал Мадрид сезонава, пак е подобар од Робен...
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Да речеме дека е несозреан, иако го носеше на грб Реал Мадрид сезонава, пак е подобар од Робен...
За созревање треба уште. Дека ја влечкаа цела сезона со Робен, и тоа да. А Игуаин да игра на крилна позиција мислам дека нема да се снајде толку добро, минатата сезона ептен немаше кој сам да си создаде шанса па го враќаа на таа позиција за да може да прифати топка и да повлече акција, а сега рачунај дека ги имаме Кака и Роналдо, тие ке повлекуваат сеа напади. Игуаин сеа само напред у тандем со Бензема и да пунат голови, на крилна позиција, не би го играл, Робен ке изигра многу подобро.
 
F

FilipMacedon

Гостин
Да речеме дека е несозреан, иако го носеше на грб Реал Мадрид сезонава, пак е подобар од Робен...
Не би рекол,Игуаин има карактеристики на класичен напаѓач,кои многу потсетуваат на Раул,а Робен има пасинг,добра техника,и добро знае да нападне
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
Vaka mislam bi bilo top, ribery ne e potreben uopste
a ako se soglasi snajder da e substituion bi bilo super
plus roben i ronaldo bi si gi menuvale mestata od vreme na vreme
HALAMADRID :salut:

---------benz--------iguain---------(sub hunterot)

roben------------kaka---------------roni

-------alonso?----------lass-----------

marcelo------------------------maicon?
----------albiol------ramos-----------

----------------1iker------------------
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
Ако знае некој нека пише у колку саат почнува презентацијата на Роналдо и дали ќе ја има негде на нет... ако ја има нека стави линк.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.788
Поени од реакции
1.505
Ако знае некој нека пише у колку саат почнува презентацијата на Роналдо и дали ќе ја има негде на нет... ако ја има нека стави линк.
Би требало да ја има на официјалната страна на реал мадрид

www.realmadrid.com
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom