Куманово, кумановци, кумановки

К

Кнез Мишкин

Гостин
Паб, Интермецо, Корзо, Версус, Принц, Зафир...*.Кој од овија кафиќи највишке ви се свиѓа, мислу атмосфера и слично.., или што не ви се свиѓа у врску сас њима..,

Искрено Највишке вису у Интермецо и у Паб, некако принц више бидна градинка, зафир врие од ......, Корзо е Ок, ама иду само кад нема место на овија претходни места...

Ајде пишете Кумановци...:):):helou:

*допишете слободно јоште некој...
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Паб, Интермецо, Корзо, Версус, Принц, Зафир...*.Кој од овија кафиќи највишке ви се свиѓа, мислу атмосфера и слично.., или што не ви се свиѓа у врску сас њима..,

Искрено Највишке вису у Интермецо и у Паб, некако принц више бидна градинка, зафир врие од ......, Корзо е Ок, ама иду само кад нема место на овија претходни места...

Ајде пишете Кумановци...:):):helou:

*допишете слободно јоште некој...
По мене Паб е најбољи незнам некако најубава атмосфера..Принц стварно градинка бидна више ..ама некад кд не отидеш на час туј може да се дојде ..обично некад у школу кд сам само тг можу ад отиду..Овија други скоро и никад не иду:smir:

едит: А на "Наше место" бесте ли ..како е што е..ја веќ сас месеци се кану да иду а никако да отиду....А слушам викав убаво било :)
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
По мене Паб е најбољи незнам некако најубава атмосфера..Принц стварно градинка бидна више ..ама некад кд не отидеш на час туј може да се дојде ..обично некад у школу кд сам само тг можу ад отиду..Овија други скоро и никад не иду:smir:

едит: А на "Наше место" бесте ли ..како е што е..ја веќ сас месеци се кану да иду а никако да отиду....А слушам викав убаво било :)
Најдобри палачинке у Наше место има...:pos2::pos2:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Najubavo mi e u pab, oscar, nase mesto i na kraj versus, drugi onakoj sto znam ne su mi nesto koj znae sto.
 
Член од
6 април 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
za butterfly..
heh, ne e ist kiradzija i menager, ustvari ima tri menadzeri, a toni e kiradzija :P izvini ako sam greska by the way :P
__

Za mene intermecco, a nemozu da kazu deka ne idu u princ.. tamo visiv dame na moi godine :) sto da se pravi :P

Amadeus.. toj sa palacinke sas savrshenstvo. za 50 denara sto sve ti stavi ke se cudis.

U toj novo .. nase mesto, ne sam bija.. mislu deka postari idev tamo, ali ke vidimo :D

U pab idu obicno sas brata mi( mnogo retko.. na fakultet e ).. ali super si e, edn put kd bese "Bob Marley" svirka na tuj grupu sto cesto sviri u zivo.. glavno bese :D
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Поздравче до сите од куманово што се на форумов:helou:
 
Член од
6 април 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
i se otvara citadela sas onuj pilevu :)) wuu dobro ke bide u sredu :p jos da ne sam u skolu od sabajle..
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
i se otvara citadela sas onuj pilevu :)) wuu dobro ke bide u sredu :p jos da ne sam u skolu od sabajle..
ЕЕ кд се сету, ја кд искачаше у цитаделу..., хаха :pos2:

ee stefce :P ako idu u tunel ke se vidimo :) da vidu koj e tj kumanovac :P
Најверојатно ќе иду, има да биде јако...:pos2::pos2::cug::pos:, не бе без :cug: у четвртак сам у школу...:pos:
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Иначе колко паре е карта за Пилеву у среду?...
И у тунел добра свирка ке има...:vozbud:
Абе а да незнае некој слушна нешто као отвараја се некој хард рок кафиќ или што и да е на нагорички негде..порано кафана било..
Бија некој?Слушнаја?:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom