Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.272
Заработувачка : € 6,763,000 (Годишно), € 564,000 (Месечно), £ 125,000 (Неделно) :helou: :smir:

Na C.Ronaldo .
ОФТОПИК:не му замерајте за таквите глупави постови на ДЕВИЛФОРЕВЕР многу е мал и не знае што пишува :smir:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.670
Поени од реакции
11.394
ОФТОПИК:не му замерајте за таквите глупави постови на ДЕВИЛФОРЕВЕР многу е мал и не знае што пишува :smir:
Баш и не ми е глуп тој пост, убаво е да знаеме колку заработуваат нашите фудбалери.
Поглупи ми се постовите на оние членови кои го цитираат секое можно мислење, не дека реплицираат како што треба, туку главна цел им е билдење постови.
Фан клубот оддамна не е во ред, секој пост (не ме сфаќајте буквално) е со лажни шпекулации од гол.ком, 24фудбал и други такви страни.
 
Член од
2 јануари 2008
Мислења
100
Поени од реакции
5
Баш и не ми е глуп тој пост, убаво е да знаеме колку заработуваат нашите фудбалери.
Поглупи ми се постовите на оние членови кои го цитираат секое можно мислење, не дека реплицираат како што треба, туку главна цел им е билдење постови.
Фан клубот оддамна не е во ред, секој пост (не ме сфаќајте буквално) е со лажни шпекулации од гол.ком, 24фудбал и други такви страни.
Ne bese toa nameneto za mene , deka ja pravam glupi postovi :toe:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Баш и не ми е глуп тој пост, убаво е да знаеме колку заработуваат нашите фудбалери.
Поглупи ми се постовите на оние членови кои го цитираат секое можно мислење, не дека реплицираат како што треба, туку главна цел им е билдење постови.
Фан клубот оддамна не е во ред, секој пост (не ме сфаќајте буквално) е со лажни шпекулации од гол.ком, 24фудбал и други такви страни.
Како што знам,не се важаат постовите во фан клубовите.:helou:
Инаку,да прашам за Тевез...си оди или останува?
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Како што знам,не се важаат постовите во фан клубовите.:helou:
Инаку,да прашам за Тевез...си оди или останува?
Сакаат да го задржат ама ќе видиме, уште е напнато, се надевам дека ќе остане:smir:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Леле луѓе до сега што го гледав мечот Македонија-Исланд беше добро ама што го слушав Игорчето беше трагично. Вака ли ќе коментира англиско? Денеска нешто во слоу моушн филм беше игорче. Даваме гол и тој прво вика гол па чека 5 секунди и тек тогаш му текнува гооооооооооооооол, а исто и на вториот направи. Сеа си правам црни сценарија кога ќе игра Манчестер против Челзи и Ливерпул што ќе прави?
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Леле луѓе до сега што го гледав мечот Македонија-Исланд беше добро ама што го слушав Игорчето беше трагично. Вака ли ќе коментира англиско? Денеска нешто во слоу моушн филм беше игорче. Даваме гол и тој прво вика гол па чека 5 секунди и тек тогаш му текнува гооооооооооооооол, а исто и на вториот направи. Сеа си правам црни сценарија кога ќе игра Манчестер против Челзи и Ливерпул што ќе прави?
A sto 100% ke bide na sitel PL :vozbud:
pa nema koj da komentira be cCCCCCCCCCCCCCCC
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Руни им брцна гол на Андора уште одма, се надевам дека ќе ги наполни:vozbud:
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Tevez utnal penal 28'C.A. Tevez (pen.)


CCC
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom