Каде може да најдам? (Општи прашања)

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
немора никој да глуми доставувач. Имаш сити бајк, имаш спиди, такси компании...
така да има како... само треба да отидеш да одбереш цвеке ова она...
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
High speed камера во Скопје? Ми треба да снимам нешто, не да ја купам, значи како услуга (ќе си платам, секако).
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
High speed камера во Скопје? Ми треба да снимам нешто, не да ја купам, значи како услуга (ќе си платам, секако).
Мислиш на камера што вади многу FPS ??

..Ај и ја да прашам , место за печатење маици низ СК, каде има и цена ?
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
Мислиш на камера што вади многу FPS ??

..Ај и ја да прашам , место за печатење маици низ СК, каде има и цена ?
Во рамстор горе има едно, таму се најефтини али ја коа принтав не моеше на црна мајца да принта типот, не знам таму шо му била фрката...Ако однесеш твоја маица е поевтино секаде...
Имаш и одма до јбт едно мало и напикано продавниче, по скаличи нагоре се качуваш.. коа стоиш свртен какај јбт - десно :)
И малце подесно од јбт, само од другата страна на улицата, пред студентскиот има еден ѕид со некои графити - доле у подрумот принтаат маици...

Цена, ваму во рамстор околу 400 денари е од 2те страни, без разлика колкава е сликата, а мислам дека околу 300 е ако е твоја мајцата...
:)
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.535
Поени од реакции
28.954
Кај можам да најдам јојо сo yomega brain?
или батерфлај јојо?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
474
Поени од реакции
152
^Батерфлај стриктно кај нас нема(мислам од некоја фирма), има во Икона некои ноунејм јо-јоа али тој стил се. Само заебани се малце, од искуство ти кажувам, значи се заглавува конецот меѓу лагерот кога го фрлаш(не онака бабски), а и конецот ќе треба да го смениш после 1 месец активно користење(кај нас нема конци)...
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Во рамстор горе има едно, таму се најефтини али ја коа принтав не моеше на црна мајца да принта типот, не знам таму шо му била фрката...Ако однесеш твоја маица е поевтино секаде...
Имаш и одма до јбт едно мало и напикано продавниче, по скаличи нагоре се качуваш.. коа стоиш свртен какај јбт - десно :)
И малце подесно од јбт, само од другата страна на улицата, пред студентскиот има еден ѕид со некои графити - доле у подрумот принтаат маици...

Цена, ваму во рамстор околу 400 денари е од 2те страни, без разлика колкава е сликата, а мислам дека околу 300 е ако е твоја мајцата...
:)
фала ,, ке проверам на 3те места .. ;)
 
Член од
8 април 2011
Мислења
8
Поени од реакции
4
Сакам да принтам маица, ама по некоја разумна цена не 800!
Зошто обични plain маици немам, имам повеќе идеи никако да се одлучам за една. Жити се не ме праќајте кај зелено пазарче, ме изгореа таму :/
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Контакт, бројче, веб страна од некој што изработува добри визит карти по разумна цена :)
 
Член од
1 мај 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
има ли во скопје негде продавница за неопренска опрема?
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Контакт, бројче, веб страна од некој што изработува добри визит карти по разумна цена :)
Rigona, спроти Фонтана, Градски парк. 023211930, 070233554
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Каде можам да најдам од оние „електрични“ цигари? Колку пари се?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Отприлика за наоѓање е прашањево :), кој има мп3ки од Азра и Индекси нека ми пише ПП, аман, татко ми ме потече да му најдам :Р
 

Kajgana Shop

На врв Bottom