Каде може да најдам? (Општи прашања)

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Фала ти!
Брускети и компирчиња печени со домашно црвено вино мљац :)))
Дада компирчиња со сиренце, епик! многу убаво место со еснафска/староградска атмосфера :)
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
види во рамстор пред киното имаше порано сеа незнам дали има, прашај ја ти таа од киното ќе ти каже:smir:
абе да не знае некој каде има ербраш ај помош плис ми треба да купам...
Airbrush мислиш?
Имаш у Хубо маркет, цена врска неам.
Фала инаку! :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Кај може да најдам ваков кабел... ?

VGA to S-video


Глеав по компјутерскиве продавници немаат. :)
 
П

Паган-др

Гостин
Да не знае некој каде би можел да испринтам лого на дукс?
И за која цена?
:)
Имаш квалитетна штампа на ранци, пенкала, штосвене во Кисела Вода после рампа (доаѓа негде до Фиком зградата) онаа зградана кај што имаат CableTel простории, тоа ко мини-трговски што е. Ќе влезеш внатре на спратот што си (ни одиш по скали ни се симнуваш) и има негде на средина еден дуќан со бел излог и пишува нешто штампање пенкала, рекламен материјал. Неможеш да ја промашиш. :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
А кај се наоѓа ова место поточно? Интересно звучи тоа Ракија бар :)
Во стара чаршија,под винскиот и карши турскиот локал :) Цела чаршија е со кафичи,би требало да го посетиш топло го препорачувам.Имаат убави ракии,домашни вина и ефтини мезлаци.
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Кај може да најдам ваков кабел... ?

VGA to S-video


Глеав по компјутерскиве продавници немаат. :)
би требало да има во таа што е за кабли во ТЦ Беверли, спроти невада комјутери...
 
Член од
20 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
0
Незнаев каде да прашам .. па еве тука ... :) Знае ли некој каде може да најдам некој што може да ме научи ова : <---- Crip Walk ...
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
Незнаев каде да прашам .. па еве тука ... :) Знае ли некој каде може да најдам некој што може да ме научи ова : <---- Crip Walk ...
аиии шо ѕверско е!и ја би сакал да научам ама дека некој дава часови за ова кај нас нема шанси :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom