Каде може да најдам? (Општи прашања)

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453

Видел некој нешто вакво кај нас да се продава?Низ Скопјево или низ државава : ))
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
15
Поени од реакции
1
Ми треба аналоген апарат (со филм) , да не е многу скап. И да е професионален или семи професионален. Да не продава некој или знајте некој шо продава ?
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.461
Поени од реакции
28.734
Ми треба аналоген апарат (со филм) , да не е многу скап. И да е професионален или семи професионален. Да не продава некој или знајте некој шо продава ?
Рамстор до маркетот
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
39
Поени од реакции
1
Каде да најдам онакви Do not disturb на врата од соба што се ставаат (поточно на кваката :) )? и исто ме интересира каде можам да најдам боја за алишта фарбање ?
 
Член од
1 август 2009
Мислења
453
Поени од реакции
960
Каде да најдам онакви Do not disturb на врата од соба што се ставаат (поточно на кваката :) )? и исто ме интересира каде можам да најдам боја за алишта фарбање ?
Боја за фарбање алишта има на Бит Пазар, во уличката кај старото кино "Напредок" (се продаваат во таа уличка ќилими и сувенири мислам), ќе прашаш да те упатат кај бојаџијата. :smir:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.461
Поени од реакции
28.734
Каде е центарот за глуви во Кисела Вода?
ОД салата расадник право...на првата уличка е на кошот а на втората вртиш десно за кај шампионче ако знаеш кај е на друг начин не знам како да ти објаснам :kesa:
 
П

Паган-др

Гостин
Скопје кафич New Age ?....
Ау... кога идеш од ЈБТ накај Бенетон кафичот (после раскрсницата е, до цвеќарата) ќе застанеш пред бенетон и ќе погледнеш преку улица има едно мало уличе што се приклучува на големата улица. Ќе тргнеш по тоа, и има една табла New Age, со голем двор е тоа. Нема да ти личи на кафич ама тоа е. :) Знам последен пат кога бев се градеше зграда до тоа, може уште се гради па и по тоа да познаеш.
 
П

Паган-др

Гостин


Вакви гумени алки? Било какви, било што да пишува, само вакви гумени да се. Знам бараа и предходно членови. Најде некој? По џиџимиџарници неможев да најдам.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.369
Поени од реакции
16.568
Ваков тутун кај може да се најде у Скопје


Се убив барајќи, ама тутун не успеав да најдам. Единстевно само наргиле најдов, тутун никако.
 
T

Tetro

Гостин
Ваков тутун кај може да се најде у Скопје


Се убив барајќи, ама тутун не успеав да најдам. Единстевно само наргиле најдов, тутун никако.
Владата не дава увоз, расчитај по закони
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.369
Поени од реакции
16.568
Владата не дава увоз, расчитај по закони
Да му јебеш матер ако читам за секој производ што ми треба дали е дозволено увоз. Таму кај што имаше наргиле, никој од продавачите не ми спомна дека било забранет увоз на таков тутун.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom