Каде може да најдам? (Општи прашања)

T

Tetro

Гостин
Da ne znae nekoj kaj mozam da kupam crni blank maica na golemo ?? Mi treba itno
i ve molam ako planirate da mi odgovorite na prasanjevo nemojte tuka zasto retko se uklucuvam tuku na msn : мејл не ili e-mail мејл не
пробај стегни се до Радовиш и барај ја конфекцијата на Супер-Хит. имаат перфектна изработка, доказ: за секое светско фудбалско првенство
 
T

Tetro

Гостин
a da ne znaes brat kolku pari se ?

i kaj u radovis da baram ?
спроти бензинските се, на крајот од булеварот, кога влегуваш во Радовиш
еве ти ја страната нивна http://www.superhit.com.mk/
контакт

Модна конфекција
Супер Хит, дооел
ул:”Индустриска” ,бб
2420 Радовиш
Р.Македонија
Тел: + 389 32 630 105
фах: + 389 32 630 106
е- маил:
info@superhit.com.mk
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.424
Поени од реакции
7.780
Каде можам да најдам точок, ама не многу скап 5-6 иљади денари?
Предност: Центар, Автокоманда, Маџари, Ченто.
 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
Кај може да најдам некои асални-убави привезоци?
Ја живеам у Кисела Вода, кај Стара Рампа. Е ТОКМУ ДО САМАТА РАМПА има една продавница се вика ,,Sewa'' и во неа имаш триста чуда од украсни глупости па и некои интересни привезоци... Провери ако имаш време и ако ти се свиѓа нешто.. Поз
П.С. Пиши ако најдеш нешто интересно.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Каде можам да најдам точок, ама не многу скап 5-6 иљади денари?
Предност: Центар, Автокоманда, Маџари, Ченто.
Вучко компани.
Завчера гледав баш.
Мерак точак за 5 и кусур беше.
Железен рам (ама не тежок), шимано брзини, класични кочници, класични бандаши, убав на изглед, 26ка рам, 26ка бандаш.
Коска точак, квалитетен башка. Само напред на виљушка амортизер со федер класично.
Ептен се ефтини а добри, пошо никој веќе не купува железни, сите бараат алуминиумски (по лесни се и не рѓаат).

Ул. Владимир Комаров бб (Аеродром) - (02)2463783 - спроти новиот тинекс.

не е Центар, Автокоманда, Маџари, Ченто ама ипак точак е, кеј не ти бега, таман после зимање да го тераш :)

Башка, година гаранција + сервис (бедно сервисче, ама фура, боље него ти сам да си го стегаш :))
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.424
Поени од реакции
7.780
Башка иам другарка што живее карши Вучко у кулата, па ќе го возиме у лифт одејќи кај неа на гости. Фала за Инфово.

п.с. Со Татко ми сме мераклии на средување механизација што иаме по дома :) Иаме опрема ко помаливе сервиси :)
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.666
Се сеќава ли некој на Раскажувачот, старецот со кучето што раскажуваше морничави приказни на МТВ. Не знам колку му е местото тука на прашањето овде, но ги симнав сите епизоди од серијата ("Storyteller"), ама не е тоа тоа, сакам да ги гледам со македонска синхронизација како што се сеќавам на нив од детството.
Тешко дека ќе ги најдеш со македонска синхронизација. И јас ги барам. Не верувам дека ама баш никој не ги снимил на времето на VHS барем. Ако најдам ќе ти пратам линк. Ако најдеш, сети се на мене.
 

Sassy

sultan instead of the sultan
Член од
5 ноември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
72
Дали некој знае кај има Happy house продавница? прво имаше нели кај вулакан, па отоврија знам во Капиштец и сега незз дали таа сеуште постои или ја затворија?? Дали некој знае:)
 
Член од
21 април 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Знае ли некој дали во скејтшоповиве низ Скопје можам да најдам раста капа (црно-жуто-црвено-зелено) од оние долгине . Ако не , кај можам да најдам ?
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Седиштето на Светска здраствена организација во Скопје?Ако воопшто го има.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom