Каде може да најдам? (Општи прашања)

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Одиш од рекорд накај ЈБТ. Го поминуваш ЈБТ, ја поминуваш раскрсницата, и во таа зградата ОК ВМРО мислам е доле во подрумот имаш.

Фала а има нешто маици транс вамте тамте у тој стил?Ако нема кај можам и тоа да најдам на другарка роденден и се ближи и така?Ај фала.
 
П

Паган-др

Гостин
Фала а има нешто маици транс вамте тамте у тој стил?Ако нема кај можам и тоа да најдам на другарка роденден и се ближи и така?Ај фала.
Ах за транс маици тешко, многу тешко да најдеш.
Исто, оди таму доле кај што ти кажав. :)
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Фала а има нешто маици транс вамте тамте у тој стил?Ако нема кај можам и тоа да најдам на другарка роденден и се ближи и така?Ај фала.
транс маици у TOXIC, у ГТЦ позади Југотон.....
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
457
Поени од реакции
52
Waterproof spray, Водоотпорен спреј знае некој кај се продава ова чудо ??
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Скопјани ајде тука ...
Имам пријател на факултет таму кај вас, под кирија е во Водно. Прашањето е, кај има најблиско таму продавница за маици, ама маици мислам на рокерски металски ово оно све дека што има. Најблиското место ми треба ...
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Скопјани ајде тука ...
Имам пријател на факултет таму кај вас, под кирија е во Водно. Прашањето е, кај има најблиско таму продавница за маици, ама маици мислам на рокерски металски ово оно све дека што има. Најблиското место ми треба ...
Можно е да се симне во ТЦ. Беверли хилс (доста е блиску) - верувам ќе најде понешто.

Инаку по скопјево каде може да купам комплет чипови (со или без шпилови карти) за покер? Во германија коа бев, ми кажаа лесно може да се најдат но не бев во состојба од таму да земам.
 

RadE_Strongest

Field Marshal
Член од
31 март 2009
Мислења
664
Поени од реакции
333
првен да прашам дали знае некој кај се продаваат лепенки (patch) со воени амблеми ( ми треба од македонскиот воздухопловен винг)

или пак кај и како може да ми направат исти и да си платам!!!!

сакам да купам кожна јакна и да стааам лепенки од македонскиот винг!!
многу ми е важно , кој може да помогне со ова нека пише веднаш! :D

фала и позз:salut:
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Kугла за чување риби и златни рибчиња,само амазон ја знам кај соборна, дали има таму?
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Kугла за чување риби и златни рибчиња,само амазон ја знам кај соборна, дали има таму?
Има таму кугли и има аквариуми custom made-значи по твоја желба и димензии да ти направат а има и една во аеродром карши мекдоналдс и таму можеш да најдеш:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom