Пропорции на пенисот - задоволство или болка?

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Лошо е вака кога ќе се издаде човек :)
Само бутал братот,немал среќа,ајде може ќе налета на некоја што ќе му покаже што е секс :)
Тешка работа, до сега не сум нашол а за понатаму тешко. Ако, вежбајте ги мускулите, мене ми се грозни контракциите и онака, а ако се прават намерно, научно, технички...уште погрозно...јебига.

--- надополнето ---

Во право е девојката, тоа што ти задоволството во сексот го гледаш низ призма на тесна и широка ,и тоа што не си имал девојка која “работи“ со вагиналните мускули ,ти создава погрешна слика...
Затоа покани го девојчето да го почастиш нешто , можеби ти заштеди авионска карта .........:wink:
Ако не е тесничка, како да го брцаш во мармалад испаѓа...

Нема потреба од частење и авионска карта. Го имам тоа што го сакам долго време...:)

И дај молимте застани на моја страна, ме умреа...жени...:)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.805
Поени од реакции
20.151
Тешка работа, до сега не сум нашол а за понатаму тешко. Ако, вежбајте ги мускулите, мене ми се грозни контракциите и онака, а ако се прават намерно, научно, технички...уште погрозно...јебига.

--- надополнето ---



Ако не е тесничка, како да го брцаш во мармалад испаѓа...

Нема потреба од частење и авионска карта. Го имам тоа што го сакам долго време...:)

И дај молимте застани на моја страна, ме умреа...жени...:)


Нема ништо вештачки и технички, има друшката Ацева напишано на една тема како се вежба вагинална мускулатура или што би рекле една екс ју група ВАгинална манипулација :) можеш да залисташ ништо не е тешко битно е да редовно, како што вежбаме за стомачни и да си одржаваме некоја линија така се вежбаат и вагиналните, ништо научно или сајенс фикшн, а тоа дека си нашол тесна браос, само кажи и да си вежба оти кај да е мермеладот не ти бега :) :smir:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Нема ништо вештачки и технички, има друшката Ацева напишано на една тема како се вежба вагинална мускулатура или што би рекле една екс ју група ВАгинална манипулација :) можеш да залисташ ништо не е тешко битно е да редовно, како што вежбаме за стомачни и да си одржаваме некоја линија така се вежбаат и вагиналните, ништо научно или сајенс фикшн, а тоа дека си нашол тесна браос, само кажи и да си вежба оти кај да е мермеладот не ти бега :) :smir:
Нема врска, “НИЕ“ све знаеме :),после мармаладот во рака е стално тесно :)

--- надополнето ---

И дај молимте застани на моја страна, ме умреа...жени...:)
На твоја страна сум ,верувај....
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Нема ништо вештачки и технички, има друшката Ацева напишано на една тема како се вежба вагинална мускулатура или што би рекле една екс ју група ВАгинална манипулација :) можеш да залисташ ништо не е тешко битно е да редовно, како што вежбаме за стомачни и да си одржаваме некоја линија така се вежбаат и вагиналните, ништо научно или сајенс фикшн, а тоа дека си нашол тесна браос, само кажи и да си вежба оти кај да е мермеладот не ти бега :) :smir:
Знам дека има вежби само некако одбивно ми е :)...за контракциите ќе се послужам со лирикс от транс песна - Alive, is alive...is aliiiiiveeee :)

Немам најдено тесна, пред 7 години, 2 месеци и 11 дена се појави жена што ја сакам повеќе од животот :)
:smir:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.805
Поени од реакции
20.151
Знам дека има вежби само некако одбивно ми е :)...за контракциите ќе се послужам со лирикс от транс песна - Alive, is alive...is aliiiiiveeee :)

Немам најдено тесна, пред 7 години, 2 месеци и 11 дена се појави жена што ја сакам повеќе од животот :)
:smir:
Абе тука сме наши сме, ти викам уживај ако сакаш и во мед мачкај го брцкај го само нека ти е убаво, па не ли и за тоа е темава :)
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Малку се женски што вежбаат ама ако се најде таква треба да се чува и да не се пушта пошто контракциите правилно употребени чуда прават :).
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Магарешки, Коњски или Никаков??? .... Мојот е Никаков....Кој ја знаев финтава знае дека е ДОООООООООООООООБРО :vozbud:
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Малку се женски што вежбаат ама ако се најде таква треба да се чува и да не се пушта пошто контракциите правилно употребени чуда прават :).
Во мултиоргазмички мушкарац книгата се вели дека со слични вежби се достигнуиваат такви оргазми после кои обичниот секс и вообичаените оргазми изгледаат смешно и глупо :) Ама кој да вежба, мрза...
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Во мултиоргазмички мушкарац книгата се вели дека со слични вежби се достигнуиваат такви оргазми после кои обичниот секс и вообичаените оргазми изгледаат смешно и глупо :) Ама кој да вежба, мрза...
Зависи каков тип си, јас коа сум сам ме примрзува да ги праам вежбите ама коа ме инспирира женската не да вежбам, просто глупо ти е да не користиш прилика за тренинг :).

Инаку тоа е точно за оргазмите ама треба двајцата да сте усогласени инаку ќе се „разминете“ :).
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Тешка работа, до сега не сум нашол а за понатаму тешко. Ако, вежбајте ги мускулите, мене ми се грозни контракциите и онака, а ако се прават намерно, научно, технички...уште погрозно...јебига
Грозно е кога не знаеш :) Туку јас генерацијо еден совет ќе ти дадам,кога ќе увидиш дека си згрешил (или незнаеш) боље признај полесно ќе поминеш од колку да се вадиш.Барем во мое друштво така функционира,иначе 24 часа ќе ти ломотат додека не видат солзи на очи :)

The Magus напиша:
И дај молимте застани на моја страна, ме умреа...жени...:)
Баш сме љубезни :icon_lol:
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Грозно е кога не знаеш :) Туку јас генерацијо еден совет ќе ти дадам,кога ќе увидиш дека си згрешил (или незнаеш) боље признај полесно ќе поминеш од колку да се вадиш.Барем во мое друштво така функционира,иначе 24 часа ќе ти ломотат додека не видат солзи на очи :)
Напротив генерацио грозно е кога знаеш. Јас си признавам грешки, признавам кога не знам нешто, а кога не знам си прашувам (нормално дека не очекувам да веруваш ама тие што ми се битни го знаат тоа). Ако мислиш дека не сум разбрал што беше муабетот се лажеш, не ...страшно се лажеш. Тоа што мене ми е одбивно и грозно (на моменти) не значи дека не ја познавам или признавам неговата природа или основната функционална причина и како таа причина може да се искористи (со вежби) на овој или оној начин кои начини за тебе се непознати се кладам пошто сакаш...(за тебе претпоставувам дека сексот претставува: или зачнување или свршување) т.е. да се помини на редот де...

Можеш да им правиш филм на децава од форумов а у...ама на децава. Но гледам дека ти си правиш филм...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Магус добро те оставам,сета ја разбираш :))
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Magus,
Грешка имаш во текстот каде викаш мал, таман и голем

Тоа вака оди од женска призма мал, среден, голем, најголем, таман

За останатото во Тајланд имам гледано во живо таканаречените пинг понг парти. Мислам дека требаат тренинзи за таа работа, може Ѓорески да објасни постручно
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
644
Поени од реакции
156
Лошо е вака кога ќе се издаде човек :)
Само бутал братот,немал среќа,ајде може ќе налета на некоја што ќе му покаже што е секс :)
Ај, може на некоја кајгана собиранка....

Задоволство, според мене, сепак кога ќе му го видам во ерекција голем уште повеќе се палам, подголтнувам онака коа гледаш нешто со желба и ти доаѓа повеќе течност в уста, јбга се си сака свое, вие тесно ние голем :)
И што ако бабачкото после три влегувања-излегувања доживее ејакулација? после ни кранот од прилепец не може да го дигне...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom