Дуел помеѓу Зоран Заев и Силвана Бонева

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Дали е во ТВ ИНТЕЛ,што си има веза ако е у Струмица ?:)

Ќе биде бе не се секирајте.Којзнаа 2 цта стојат тама и си викат ај оште малко да ги загрееме човецте поинтересно да им е:pos2::pos2:
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Па и 3аев е во Струмица, а ништо чудно овие нашите да имат проблем со директниот пренос... :nesvest:
Ако не нека одат утре у Македонска телевизија.и Интел и Вис си ебале мајката:pos2::pos2:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ајде почна.

Бтв МТВ не е ништо подобра од Интел и Вис :)
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Како што гледам и слушам, само фатете ја колку лаже? Кај тие исушени Палми? Силвана да ги ставеше немаше ли да им се исушат бе ? Ох бе ...

А Заев не се замаре со неа, а таа па упорна мисле нешто ке направи.


ХАХХАХАХА, Заев: Што ви смета толку убавината на Струмица како и го кажува ко мало дете да е ..

Браво Заев !!
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Демек, погледав 5 минути, и толку...
Некако не ми прават мерак.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Како што гледам и слушам, само фатете ја колку лаже? Кај тие исушени Палми? Силвана да ги ставеше немаше ли да им се исушат бе ? Ох бе ...

А Заев не се замаре со неа, а таа па упорна мисле нешто ке направи.


ХАХХАХАХА, Заев: Што ви смета толку убавината на Струмица како и го кажува ко мало дете да е ..

Браво Заев !!
Абе и го покажа изводот дека Струмица не должи ни денар,заќути..Збореше за тоа владата дала пари,за тоа,за тоа...Госпоѓо Бонева покажете документ,право нема...Утре ќе покажала:pos2::pos2::pos2:
п.с Погледнете го колку е смирен еееј,а погледнете ја таа ќе се качи на масата уште малку:nesum:
п.п.с Ме нервира веќе со тие листови тама,дај земи збори!Или незнаеш ништо за општината,па мораш да читаш.:tapp::tapp:
 

FOREX-Macedonia

FOREX trader
Член од
9 февруари 2009
Мислења
131
Поени од реакции
10
Како што гледам и слушам, само фатете ја колку лаже? Кај тие исушени Палми? Силвана да ги ставеше немаше ли да им се исушат бе ? Ох бе ...

А Заев не се замаре со неа, а таа па упорна мисле нешто ке направи.


ХАХХАХАХА, Заев: Што ви смета толку убавината на Струмица како и го кажува ко мало дете да е ..

Браво Заев !!
ОХ бе .... колку треба да си глуп да садиш палми во Струмица, а за убавината на Струмица ај мало морген кај виде ти убавина па сите слики на форумов од Струмица само ја прикажуват како едно големко селце.
 
V

Viktoranius

Гостин
Ништо ... не е од типот на Бранко И Љупчо. Слабо.

:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Колку фирми има Заев? :back:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom