АЛЕКСАНДАР БОНЕВ-мажот на СИЛВАНА БОНЕВА НЕГАТОР НА СЕ ШТО Е МАКЕДОНСКО

Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
милен радев- човкот изгледа има доста работаа во дпмне

денес девте теми се поврзаа случајно ... НЕ ЦРВЕН исклучување без право на замена
http://www.promacedonia.org/ab/md_1606_0.html

кога нема да се занимава со политика(БОНЕВА/БОНЕВ) тогаш нема ни да ја спомнам ,кога нема да ми се прави ПАТРИОТ , е тогаш нека си пишува што сака

се дотогаш.... зема плата од мене и тебе ....затоа
 

Славјански

Антички Словен
Член од
2 мај 2008
Мислења
5.644
Поени од реакции
1.346
Лошо е што од две зла треба да го избереш помалото.
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
И после ова ако ја изберат, незнам, џабе се мачиме да направиме нешто од оваа држава.
во Струмица нема шанси ,проблемот е што ГОСПОЖАТА ми се прави патриот...
замисли не знаела дека мажот и конкурирал во ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛО ВО СКОПЈЕ (за работа) па имало само двајца ама едниот не ги исполнувал условите па така ,дрн дрн, ЛАГИ ,ЛАГИ ,ЛАГИ....

КОЕ ЛИЦЕМЕРИЕ.... жал ми е денес кога има покажав на мои пријатели од вмро дпмне(чесни луге) описот им се смени .....

дали грујо не знае и ме интересира како ке реагиа на сето тоа???
 

Black

Еxtravagangsta
Член од
4 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
во Струмица нема шанси ,проблемот е што ГОСПОЖАТА ми се прави патриот...
замисли не знаела дека мажот и конкурирал во ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛО ВО СКОПЈЕ (за работа) па имало само двајца ама едниот не ги исполнувал условите па така ,дрн дрн, ЛАГИ ,ЛАГИ ,ЛАГИ....

КОЕ ЛИЦЕМЕРИЕ.... жал ми е денес кога има покажав на мои пријатели од вмро дпмне(чесни луге) описот им се смени .....

дали грујо не знае и ме интересира како ке реагиа на сето тоа???
Јас малку проработев на случајот сторијава да искочи во еден од веснициве, да се надеваме само дека некој од уреднициве ке има храброст да ја објави :uvo:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Јас малку проработев на случајот сторијава да искочи во еден од веснициве, да се надеваме само дека некој од уреднициве ке има храброст да ја објави :uvo:
а бре ако треба ке ископирам едет тон хартија барем во струмица сите да видат,,,,,
 

Black

Еxtravagangsta
Член од
4 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
а бре ако треба ке ископирам едет тон хартија барем во струмица сите да видат,,,,,
Го имаш и мојот принтер на располагање ако има потреба :wink:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Грасиас Армине...:helou:
 

Black

Еxtravagangsta
Член од
4 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
Интересен Блог, сигурно ќе влијае на моето НЕ излегување на гласање:toe:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Интересен Блог, сигурно ќе влијае на моето НЕ излегување на гласање:toe:

само им правиш услуга на ТАКВИТЕ КАКО БОНЕВИ:smir:

Интересен Блог, сигурно ќе влијае на моето НЕ излегување на гласање:toe:

само им правиш услуга на ТАКВИТЕ КАКО БОНЕВИ:smir:http://www.promacedonia.org/ab/index.html
 

Black

Еxtravagangsta
Член од
4 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
само им правиш услуга на ТАКВИТЕ КАКО БОНЕВИ:smir:
Е ајде посоветувај ме што да правам, за кого да гласам, нели мојот глас треба да го заслужи некој што би ги застапувал моите интереси или слично. Во овој случај не препознавам таков поединец или барем групација некоја ( барем од овие актуелниве ). Ќе излезам на гласање само да го поништам ливчето :smir:
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
Е ајде посоветувај ме што да правам, за кого да гласам, нели мојот глас треба да го заслужи некој што би ги застапувал моите интереси или слично. Во овој случај не препознавам таков поединец или барем групација некоја ( барем од овие актуелниве ). Ќе излезам на гласање само да го поништам ливчето :smir:
НЕМА ДА ТЕ УБЕДУВАМ ЗА КОГО ДА ГЛАСАШ

излези и поништи го :smir:
 
Член од
27 ноември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
11
Доволна причина за да НЕ гласате за Бонева!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom