Циркуз во струмица - уапсени сторителите на случајот - Колата на Трајковски

Член од
26 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
3
Еденио шо е 22 години мислам оти е Филип Туџаров некој сега ми јавија и ми кажаа ама не сум сигурен.и оддека тука гледате внук на Бонева кога нема ни еден со презиме Бонев
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Лично ги познавам сторителите, едниот ми е школски од основно а другите негови другари (типични градски клошари), па можам да потврдам дека СЕ членови на ВМРО ДПМНЕ. Двајца од нив беа сторители на кривичното дело кога беа украдени школските дневници за евиденција на оценките во средното училиште Димитар Влахов. Брука.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Еденио шо е 22 години мислам оти е Филип Туџаров некој сега ми јавија и ми кажаа ама не сум сигурен.и оддека тука гледате внук на Бонева кога нема ни еден со презиме Бонев

хихихи. Е внук само по страна на маж и ли треба да има хахахахахахах:pos2::pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Хахахаха... ного се смеам .. Скептиците кои велеа и беа сигурни дека е политичко заплашување и тврдеа дека сторителите се сигурно од СДСМ каде се сега? Никогаш не говорејте предвреме. Од кај знаете од каде се сторителите и на која политичка партија се приврзаници ?
 
Член од
26 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
3
Фамилија Туџарови се гркомани и комунисти.познавам еден Кире Туџаров шо е ного јак комунист и пишува коментари против ВМРО ДПМНЕ најчесто на А1 и на веснико Форум.а за тоа кој им кажал да го направат тоа сами ќе кажат не судејте предвреме.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Хахахаха... ного се смеам .. Скептиците кои велеа и беа сигурни дека е политичко заплашување и тврдеа дека сторителите се сигурно од СДСМ каде се сега? Никогаш не говорејте предвреме. Гледате дека излезе спротивното.:toe:
Би ти препорачал и ти да не говориш пред време прибидејќи секој е невин се додека не се докаже спротивното. :pipi:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Фамилија Туџарови се гркомани и комунисти.познавам еден Кире Туџаров шо е ного јак комунист и пишува коментари против ВМРО ДПМНЕ најчесто на А1 и на веснико Форум.а за тоа кој им кажал да го направат тоа сами ќе кажат не судејте предвреме.
хахахах. А бе еден од Туџаровите чера делеше флаере за Силвана Бонева. Секој втори ден шетат со ВМРО маици. :smir::smir:
 

concrete

alte Esel
Член од
22 март 2005
Мислења
12.248
Поени од реакции
1.703
Би ти препорачал и ти да не говориш пред време прибидејќи секој е невин се додека не се докаже спротивното. :pipi:
А оние што ги апсеја ко на ТЕАТРО за на TV.....со 50 специјалци и останата пригодна сермија????
Каде со нивната невиност???? :)
Или ова клинциве струмички се телиња на некои свети крави???? :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Јоване брат.. не мислев ништо друго освен тоа дека тие што тврдеа и беа убедени дека тоа се членови на партијата на СДСМ и биле од кос или таму како беа..се докажа спортивното т.е дека не се тие. а кои се ке дознаеме сигурно у последните денови.
 
Х

Ханзо

Гостин
На никого не му текнува дека овие се уствари двојни агенти пратени од сдс[x] да прават проблеми? :) Теории на заговор... Клошари обични, не дека знаеле што кршат.
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Јоване брат.. не мислев ништо друго освен тоа дека тие што тврдеа и беа убедени дека тоа се членови на партијата на СДСМ и биле од кос или таму како беа..се докажа спортивното т.е дека не се тие. а кои се ке дознаеме сигурно у последните денови.
Можеби сепак се УДБАШИ и КОСОВИ,без разлика на која партија се членови.:toe:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Добро бе луѓе, каква врска има дали биле вмровци или сдсмовци.Важно е што се фатени сторителите и истите треба да бидат казнети по закон. Тамам работа, јака м*да ако биле членови на некоја си партија, па само заради тоа да не бидат санкционирани.Секакви будалетинки има , па дури и такви кои се членови на разно- разни партии. Законот е еден за сите и како таков треба да се почитува од сите, и многу лошо би било истите да не биле фатени ....а уште полошо ќе биде доколку истите се ослободат без казна.:nenene::uvo:
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Можеби сепак се УДБАШИ и КОСОВИ,без разлика на која партија се членови.:toe:
Кога постоела УДБА или КОС тие деца биле во на татко им ташаците,некој ги платил тие копиљаци да го направат тоа и тие го направиле,деца како деца што знаат колку тежи 6 тона железо :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
9 септември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
63
битно е дека се откриени и најважно од се е да се спроведе законот.а на боневе и брат да и е...тоа е.само срамота, мојсеј шо даваше претпоставки без веза.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Можеби сепак се УДБАШИ и КОСОВИ,без разлика на која партија се членови.:toe:
не верувам.. помали се.. види убаво годините. NVm како и да е нека ги казнат по закон,не се убави такви работи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom