Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Момци Раи Уно кај мене е пуштено се е во ред не е укочена дај да се молиме таму да не се укочу во следниве 2 часа да биде се регуларно, ако се укочи влагам на форум и стримче и ке гледаме ама слаб ми е нет ке сецка ке се нервирам ајде дај боже да не укочат Раи Уно.
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Се прашувам зошто уште го нема изјавено на официјалната страна составот со кој ќе настапи Јувентус вечерва против Петржалка..
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Се прашувам зошто уште го нема изјавено на официјалната страна составот со кој ќе настапи Јувентус вечерва против Петржалка..
Пушти оште сега, Раи Уно и ке го завариш уште почетокот, јас сега одам да гледам поздрав се гледаме на полувремето со дискусии околу натпревар, и не забравајте пастирејте го уште еднаш стримчето ако укочи да не барам назад многу али тоа не е проблем, ајде поздрав сега
Влагодарам Neki_coc на комплиментите.
3 парчиња мора да имаме денеска ајде ајде форза јуве.
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Легро прва постава на местото на Мелберг .. сите други се очекуваните .
Форза Легро ... оскејам ќе им даде еден гол со глава :vozbud:. Форза Јуве
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Лееее, ја укочија пу да ибам матер, само што дадоа стадионот ја укочиа кај вас окочена ли е или само тука кај мене вака праи?
ајде стрим брзо
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
723
Поени од реакции
24
Oficialno: Buffon Grygera Legrottaglie Chiellini Molinaro Camoranesi Sissoko Poulsen Salihamidzic Trezeguet Del Piero
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Каде ја гледиш бе ? Јувентин ???
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не ми отвара линкот... мислам го отвара ама утакмицата не ја покажува :(:( ке барам на тв... позз :tapp::tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom