Семинарски, состави, есеи, задачи

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Јас сепак се одлучив за географија,па ако има некој за стопанско-географски одлики за некоја држава...:helou:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.651
Поени од реакции
9.230
Некој нешто за Евгениј Онегин?
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
ima li nekoj seminarska "elektronski sistem za javna nabavka so poseben osvrt na RM" fala odnapred
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.911
Поени од реакции
165
материјали за слобода на говор и говор на омраза

плиз
некој
хелп
 

Son.Of.Macedon

Македонист
Член од
28 јули 2008
Мислења
107
Поени од реакции
1
дечки.. општо за антени некој ако има некое составче така спремно.. семинарска.. презентација.. било што за антени. фала однапред :smir:
 
Член од
5 октомври 2009
Мислења
74
Поени од реакции
7
Да не има некој нешто за религија? ако има нека помага итно :nesvest:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
3
Дали некој има семинарска по Кривично право на било која тема ? Ве милам за одговар во најбрзо време. Контактирајте ме на goran_stojanoski@hotmail.com Благодарам однапред.
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Случајно да не има некој семинарска за програмирање за прва година-Информатика и ком. техника?
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
24
За статистика некоја семинарска да не ви се наога на лагер:toe:
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Треба да правам семинарска по предметот Структурирано програмирање C, на тема VTune (алатка од Intel што служи за оптимизација на код).
Билокакви материјали, по можност да е на македонски, али не е проблем и на англиски би ми помогнале. Треба да е околу 20 страни, така да може и на англиски ако има некој нешто средено, издвоено, од некој сајт, нека ми прати па за превод ќе се снајдам.
 

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Случајно да не има некој семинарска за програмирање за прва година-Информатика и ком. техника?

Имам едно другарче што студира информатика и ми кажа дека на нет на една страна имало готови семинарски по инром.и програмирање.Ај пак ќе го прашам па ќе ти пишам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom