Тифозите од Скопје

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
kako бе да не му враќам на лозари-исток или на тугедер лозари...како ај...или па на атанасе...запнал Албанци сте ова она...не тепале и уште многу ке не тепале и незнам что незнам зашто абе немој ти се молам
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Nitu pak Ovcari imaat nesto protiv vas nitu protiv bilo koja navivacka grupa....samo ne sakame vregjanje,provokacii i slicno...i da vi kazam ima nekoj deca od 12-13 god od Sv Nikole i se zaclenile na kajgana i pisuvaat navredlivi postovi i provociraat...ne im obrnuvajte vnimanie pozz
PA toa ti vikam , zatoa i ve cenam. KE bide nesto od vas :)
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
najiskreno neznam so sakaat da postignat lozarite dali mislat da se sporeduvaat so FA pa nema tuka teorija od koga znam postojat FA vo kosarka iako nemaat osvoeno titula tie mu se verni na klubot sto mn go cenam toa toa e ljubov kon klubot a lozari odat 2 god na kosarka i mislat deka se najaki pa daj da gledame realno na rab ne mozite da se sporeduvate so FA navistina e smesno prevete sporedba so ajduci,ov4ari ama so FA glupo izgleda zatoa i ve zaebavaat celo vreme.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
najiskreno neznam so sakaat da postignat lozarite dali mislat da se sporeduvaat so FA pa nema tuka teorija od koga znam postojat FA vo kosarka iako nemaat osvoeno titula tie mu se verni na klubot sto mn go cenam toa toa e ljubov kon klubot a lozari odat 2 god na kosarka i mislat deka se najaki pa daj da gledame realno na rab ne mozite da se sporeduvate so FA navistina e smesno prevete sporedba so ajduci,ov4ari ama so FA glupo izgleda zatoa i ve zaebavaat celo vreme.
а она спава њена коса плава на мене мисли....кад у војску поџеш љубичу те ја а кад кучи доџе моја једина другови ми стари писмо писали да ме моја драга не воли :pos: :pos: :pos:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
а она спава њена коса плава на мене мисли....кад у војску поџеш љубичу те ја а кад кучи доџе моја једина другови ми стари писмо писали да ме моја драга не воли :pos: :pos: :pos:
zaboravi da kazes ljeva desna jen dva tri....
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Najiskreno neznam so sakaat da postignat lozarite dali mislat da se sporeduvaat so FA pa nema tuka teorija od koga znam postojat FA vo kosarka iako nemaat osvoeno titula tie mu se verni na klubot sto mn go cenam toa toa e ljubov kon klubot a lozari odat 2 god na kosarka i mislat deka se najaki pa daj da gledame realno na rab ne mozite da se sporeduvate so FA navistina e smesno prevete sporedba so ajduci,ov4ari ama so FA glupo izgleda zatoa i ve zaebavaat celo vreme.
Брат они се што сакаат е да им обрнеме внимание за после да :drk::drk::drk::drk: на форумов дека ние сме им обрнале внимание. Друго сакаат да бидат смешни ама џабе многу им е МИЗЕРНА КОМЕДИЈАТА и ТАЖНА. Трето дојдени се на форумов пошто тоа е единствената работа Миа Кафе може да им ја понуди. И четврто пробуваат да научат ама слабо им иде некако !!:kesa::kesa:
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
fala brat za informacijata

Aj vasite mislenja vo vrska so A.C.A.B vo mak pisite gi na mojata tema da vidime kakvi pi.ki cajkani imame kaj nas i kolku se tie brutalni.pa i kazete nekoja slucka vasa
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Dobra tema e za A.C.A.B ama ne znam zosto ja zaklucile.Izlgeda nemat oseteno kako e da se jadi kotek od cajkan zaradi toa sto se radvas na daen gol ili pak ne brzas pri izleguvajne od stadion:toe:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
najiskreno neznam so sakaat da postignat lozarite dali mislat da se sporeduvaat so FA pa nema tuka teorija od koga znam postojat FA vo kosarka iako nemaat osvoeno titula tie mu se verni na klubot sto mn go cenam toa toa e ljubov kon klubot a lozari odat 2 god na kosarka i mislat deka se najaki pa daj da gledame realno na rab ne mozite da se sporeduvate so FA navistina e smesno prevete sporedba so ajduci,ov4ari ama so FA glupo izgleda zatoa i ve zaebavaat celo vreme.
Најди еден пост каде што некој Лозар или кавадарчанец рекол дека Лозари се подобри или на рамниште на СПБ и Фемили во моментов.Лозарите кога ги имале своите да речам ѕвездени моментиние сме биле малечки или не сме биле воопшто родени.ЦПБ и Фемили се со минато и шо се вика со педигре во македонската кошарка.Ако не се лажам ЦПБ се оформени 1997 а тука некаде се и Фемили како наследнички на пирамида.Во Кавадарци владее љубов спрема кошарката и еуфорија но тифо културата воопшто во моментов не постои.Да се надеваме на подобри времиња здравје.Сега гледаме добра кошарка се надевам ќе видиме и соодветно навивање.

п.с
Да се вратиме на темата.Процентите и статистиката да им ја оставиме на аналитичарите а географијата на географичарите.Мислам ако може ако не да продолжиме со процентите :pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
љева десна јен два три...дбровечер :icon_lol:

се бара деко да дае нешто наполитанчиња и титка !!!!!!!
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
Kako neame nisto protiv ovcari? Posto deckite si se korektni znaat deka na navivacki plan se daleku od nas i probuvaat da naucat od nas nesto . A ne ova kozarive glupi , kaj se opinci , kaj nemaat pojma za navivanje i uste se pravat ko F-Troop da se


HaHaHaHaHaHaHaHa IDIOT

STO MOZE DA NAUCAT OVCARITE
OD VAS BE A???
KAKO SE BEGA OD TEPACKA??
KAKO SE JADE KJOTEK???
KAKO SI GI ZEMATE SESTRITE OD CAIR???
KAKO DA STANAT PE*ERI KAKO VAS???

HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa

ABE I ABRAMOVIC DA GO KUPE RABOTNICKI PAK KE OSTANETE PICKI


Најди еден пост каде што некој Лозар или кавадарчанец рекол дека Лозари се подобри или на рамниште на СПБ и Фемили во моментов.Лозарите кога ги имале своите да речам ѕвездени моментиние сме биле малечки или не сме биле воопшто родени.ЦПБ и Фемили се со минато и шо се вика со педигре во македонската кошарка.Ако не се лажам ЦПБ се оформени 1997 а тука некаде се и Фемили како наследнички на пирамида.Во Кавадарци владее љубов спрема кошарката и еуфорија но тифо културата воопшто во моментов не постои.Да се надеваме на подобри времиња здравје.Сега гледаме добра кошарка се надевам ќе видиме и соодветно навивање.

п.с
Да се вратиме на темата.Процентите и статистиката да им ја оставиме на аналитичарите а географијата на географичарите.Мислам ако може ако не да продолжиме со процентите :pos2:


AKO NEMA DRUG POST KADE STO PISUVA DEKA LOZARI SE PODOBRI OD CPB EVE JAS KE KAZAM DEKA IDIOTIVE TREBA DA JADAT MNOGU LEB ZA DA NE STIGNAT NAS VO TIFO KULTURATA TIE NE SE NAVIVACI TIE SE POLITICKA ORGANIZACIJA
A TI ATANASE MOZE SLOBODNO DA NE JADES ** TOA STO NE SE JADE AKO IMAS NESTO PROTIV LOZARI MOZES SLOBODNO DA DOJDES UTRE VO KLUBCETO I DA JA SREDIME RABOTATA ZATOA STO OD TAKVI PICKI OD FENI PRATENI ZA DA NE BRUKAAT MI E PREKU GLAVA.
AKO POCNEME DA NAVIVAME KE NAVIVAME ZATOA STO NIE TAKA SAKAME.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom