Тифозите од Скопје

Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
денес атанасЕ работи 2 смени, го мења лозар со тапија пошо е на свадба
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ааа така ли па јас се зачудив викам овој уште тука...а кога затвара МИА Кафе??????
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ај легни си те молам ... Праиш мајмун од себе ти се смеат луѓе.
Епа тоа е тоа шо фале на форумот.Релаксираност отпуштеност.Еее кога секој би знаел да направи заебанција на своја сметка би било супер.Еве ќе те послушам одам да спиам.Бидете ми поздравени :smir:

А иначе мiа кафе затвара додека не си замине последнот. :D :D

Еве ја заминав такада затвара...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ејјј з знаете дека у МИА Кафе на десктоп на 4 8 6 ките у позадина им стои тубата???
а ништо чудно негово да е МИА Кафе па за лозари пониски цени...иначе од кај пари
цело време по 3-4 да има рачунај 20 денари саат секој ден по 5 саати..многу пари се:pos2:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Go prasuvaat Together lozari :Sto pravis vo slobodno vreme? Ja vo slobodno vreme kompjuter ce igrame , ce ucam .
A so koj se druzis najmnogu od lozari ?
Lozar so tapija , Lozar4e , Lozari istok i sve....
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
и од сабајле че седиме со све пријатеља на интернет и че пишуваме на форум хаххаа
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Go prasuvaat Together lozari :Sto pravis vo slobodno vreme? Ja vo slobodno vreme kompjuter ce igrame , ce ucam .
A so koj se druzis najmnogu od lozari ?
Lozar so tapija , Lozar4e , Lozari istok i sve....
ги заборави Форевер лозари тугедер лозари лозари _ итн итн =П


пс: E некој за клипче прање малце покасно =) ? ЦПБ !
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.263
Поени од реакции
190
Значи читам постови и се чудам. Сте отвориле ваша тема, се надевам за дискусија, а во неа уште од вториот пост почнувате да провоцирате, да вреѓате итн. Не ми е јасно зашто го користите како адут тоа што сте од главниот град, а ние демек како провинција и немаме право на ништо. Што знам али со тоа ваше понашање не личите на некои навивачи туку на дечки на кои им е интересно да се препукуваат. Јас не сум ни за едните ни за другите, али од ова што го читав останав без зборови, оваа можат да го направат деца што единствена цел им е тепање време. Да се биде навивач според мене треба да се знае што значи тоа, и да се има еден вид респект кон противникот. :helou:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Значи читам постови и се чудам. Сте отвориле ваша тема, се надевам за дискусија, а во неа уште од вториот пост почнувате да провоцирате, да вреѓате итн. Не ми е јасно зашто го користите како адут тоа што сте од главниот град, а ние демек како провинција и немаме право на ништо. Што знам али со тоа ваше понашање не личите на некои навивачи туку на дечки на кои им е интересно да се препукуваат. Јас не сум ни за едните ни за другите, али од ова што го читав останав без зборови, оваа можат да го направат деца што единствена цел им е тепање време. Да се биде навивач според мене треба да се знае што значи тоа, и да се има еден вид респект кон противникот. :helou:
Kako neame nisto protiv ovcari? Posto deckite si se korektni znaat deka na navivacki plan se daleku od nas i probuvaat da naucat od nas nesto . A ne ova kozarive glupi , kaj se opinci , kaj nemaat pojma za navivanje i uste se pravat ko F-Troop da se
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Па дај напрајте си тема Скопје против Кавадарци и карајте се таму.Темава си е за тифозите и пишете нешто во врска со тоа а чисто сумњам дека има такви тука:salut:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Kako neame nisto protiv ovcari? Posto deckite si se korektni znaat deka na navivacki plan se daleku od nas i probuvaat da naucat od nas nesto . A ne ova kozarive glupi , kaj se opinci , kaj nemaat pojma za navivanje i uste se pravat ko F-Troop da se


Nitu pak Ovcari imaat nesto protiv vas nitu protiv bilo koja navivacka grupa....samo ne sakame vregjanje,provokacii i slicno...i da vi kazam ima nekoj deca od 12-13 god od Sv Nikole i se zaclenile na kajgana i pisuvaat navredlivi postovi i provociraat...ne im obrnuvajte vnimanie pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom