Тифозите од Скопје

Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
ајде пали накај дома , ти заврши времето. или можда најде уште 10ден па денес ке седиш до покасно???
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
абе си се договараат кој кога седи........
прва смена од 08 до 15 часот се воџа и лозар4е
втора смена од 15 до 20 часот се атансЕ и лозар со тапија
и трета смена од 20 до сабајле се 4евер лозари и феномен

а шерифот поминува од време на време да ги провери шо праат и седнува на кратко на кантер :pos2::pos2:

абе какви пари, седат безпари од влада што е нетот !!!
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
и тоа шо викаш:pos2:

убаво има кажано центарец: кампањата ''компјутер за секое дете'' ,е најголемата грешка на владата
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
3...2...1 auuuuuuu.... Losa pesna, ama sigurno kavadarcani ke ja iskopiraat:drk::drk:
брат лоша е на македонски тапа превод ама коа ке ја слушнеш на итал ке видиш што се дешава
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Лалииииии.Колку си само глуп и ти неси свесен.Ако имаш повеќе од 12 години ја го сечам.И едно праќање.Ако Лозари или Козари како шо ги викате се толку мизерни како шо мислите зошто му обрнувате толку внимание?Мизерни се не се достојни на вас и оставете ги да дишат какви такви.Ако толку многу си ја цените скопската тифо сцена ок еве ви тема и замозадоволувајте се колку сакате.Мене например ме интересира спорт и кошарката.Знам дека МЗТ е аматерски тим и не се конкуренти на тимот за кого навивам и затоа не се замарам.Така и ви ако мислите дека се мизерни Лозари не се замарајте занив.Се разбираме?
А ти сигурно си некој тежок деген што сред викенд нема што да праве и миксува клипови.Можам да те замислам грд како кур во фацата искомплексиран од општеството единствена утеха комјутерот и ќе се истуриме на сите тука.Раздвижи се бацо животот пруже задоволства и за грдотии како тебе.Ако не па најдиси некоја грдотија како тебе и радувај се дека жена си видел.поздрав

Погрд од кур сум - копиљ од 10години неам што да праам преку викенд +деген сум ... Си ме анализирал као нико пре ....

Знаеш .... на најубавите луѓе у свет најчудни имиња им даваат а ? атанасЕ ?

Го напраив клипот у 5сабајле пошо досада ме пукаше а ЦПБ изгуби интернет а и нет кафето до 4 ви работи ... после чистите ТИТКИТЕ и НАПОЛИТАНКИТЕ и чекате 20мин тоа 486ките да ви се изгасат ....

Ако сакам грдосии да барам ке наминам до кавадарци ... Али не фала ...

+Не умарај на темава зашо е за тифозите од Скопје и клипот беше постиран за нив ... не за чоек што има комплекси зашо му стаиле глупо име па сеа ке врти криви дрини ...:tapp::tapp:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22


Ме пукна досада вчера накај 5сабајле :pipi:
Друг пат боље ќе го направам.


пс:Бар песната ја погодив =)
поштовање за ова деко...мислам тука си се у право со клипов :pos2:

КЕ ВЕ ЗАМОЛАМ ЗА ВНИМАНИЕ:::::ГЛЕДАЈТЕ ВНИМАТЕЛНО

ЗНАЧИ ВНИМАТЕЛНО

 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Abe ne gi spominjajte tifozite od kavadarci,slusnav cak noris se vratil na tribina bice opasno!!!
еејјјјјјјјјј чудесија брааааат пишав Цхуцк Норрис на гоогле
И ми даде
No results for chuck norris
( you can't find him, HE FINDS YOU!!! ( he is everywhere)

КЕ ВЕ ЗАМОЛАМ ЗА ВНИМАНИЕ:::::ГЛЕДАЈТЕ ВНИМАТЕЛНО

ЗНАЧИ ВНИМАТЕЛНО


леле клипов е многу повеќе од точен!!!:pos2::pos2::pos2: браво цитѕ парк ги погоди брат токму тие се нема грешка!!!
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
момци глејте го вториот клип !!:pos2::pos2::pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
КOМПЛЕКСИ!! :pos: браво браво :bravo::bravo: знаеме дека :drk: на шерифот и дека вашата љубов кон него е огромна ви пратив еднаш слика се надевам си ја ставивте на десктоп а кој а нема ставено нека се обрате ке му ја пратам :vozbud::vozbud: :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
КOМПЛЕКСИ!! :pos: браво браво :bravo::bravo: знаеме дека :drk: на шерифот и дека вашата љубов кон него е огромна ви пратив еднаш слика се надевам си ја ставивте на десктоп а кој а нема ставено нека се обрате ке му ја пратам :vozbud::vozbud: :pos2::pos2::pos2:
__________________
кој комплекси бе лелеееееее, тој ако ми е идол ке земам и ке се фрлам усте сега у ТИБАР и онака изумреа два тројца!!! Тебе ти е идол ди го :drk::drk::drk::drk:пет шест пати на ден знам немора да кажеш. На тоа салото мрсно што го има:pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Пушти му уште некоа слика од Шеширковски глеам многу го засакале :back:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Абе ... ај трпете ... али онака најискрено =)


Не сме ние криви што има толку работи за вас што до нова година може клипови да се прават .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom