Тифозите од Скопје

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Abe ne gi spominjajte tifozite od kavadarci,slusnav cak noris se vratil na tribina bice opasno!!!
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
на македонски песната шо ја пиша иле е мизерна,ама сигурен сум дека на талијански хаха е каде каде подобра.

п.с пулениве наши од кавадарци одма отвориле иста тема а?....и после не сме и биле идоли:kesa:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Vo grcija vo neredite sto se slucuvaat vo prvi redovi se lozari , predvodeni od Tubata i Vodza ... Da ne bea oni onakov ke popusea anarhistite od grcija :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045


Ме пукна досада вчера накај 5сабајле :pipi:
Друг пат боље ќе го направам.


пс:Бар песната ја погодив =)
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Најголемиот поздрав треба да биде до нет кафето !!! да не беа они немаше да ги има индијанциве на форумов

п.с ај стаи ми за 10 на 4евер лозари :pos2::pos2:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Abe a kaj e Lozar so Tapija ? Izgleda ja izgubil negde tapijata :pos2: . Nego kuznaj u toa net cafeto sto e 5 kompjuteri a 50 dusi cekaat da sednat.
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
абе си се договараат кој кога седи........
прва смена од 08 до 15 часот се воџа и лозар4е
втора смена од 15 до 20 часот се атансЕ и лозар со тапија
и трета смена од 20 до сабајле се 4евер лозари и феномен

а шерифот поминува од време на време да ги провери шо праат и седнува на кратко на кантер :pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66


Ме пукна досада вчера накај 5сабајле :pipi:
Друг пат боље ќе го направам.


пс:Бар песната ја погодив =)
Лалииииии.Колку си само глуп и ти неси свесен.Ако имаш повеќе од 12 години ја го сечам.И едно праќање.Ако Лозари или Козари како шо ги викате се толку мизерни како шо мислите зошто му обрнувате толку внимание?Мизерни се не се достојни на вас и оставете ги да дишат какви такви.Ако толку многу си ја цените скопската тифо сцена ок еве ви тема и замозадоволувајте се колку сакате.Мене например ме интересира спорт и кошарката.Знам дека МЗТ е аматерски тим и не се конкуренти на тимот за кого навивам и затоа не се замарам.Така и ви ако мислите дека се мизерни Лозари не се замарајте занив.Се разбираме?
А ти сигурно си некој тежок деген што сред викенд нема што да праве и миксува клипови.Можам да те замислам грд како кур во фацата искомплексиран од општеството единствена утеха комјутерот и ќе се истуриме на сите тука.Раздвижи се бацо животот пруже задоволства и за грдотии како тебе.Ако не па најдиси некоја грдотија како тебе и радувај се дека жена си видел.поздрав
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Family Aerodrom,City Park Boys,Komiti Zapad,Lavovi Gjorce,Pirati Avtokomanda,Loyal Fans,Gardisti,Sverceri,Combat87,Legija 5...mislam deka ova se skoro site navivacki grupi od sk.Pa ako go interesira nekoj neso neka prasa ili ako znae neso pojse neka kaze.Dosta so cak noris vodza itn itn.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
абе си се договараат кој кога седи........
прва смена од 08 до 15 часот се воџа и лозар4е
втора смена од 15 до 20 часот се атансЕ и лозар со тапија
и трета смена од 20 до сабајле се 4евер лозари и феномен

а шерифот поминува од време на време да ги провери шо праат и седнува на кратко на кантер :pos2::pos2:
Да ја имам уште пола саат па ај ако имате нешто да ми кажете оти брзам ќе ми истече времето :pos2::pos2: ама си жалосен
 

Kajgana Shop

На врв Bottom