Прашања за Исламот I

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 март 2008
Мислења
503
Поени од реакции
18
Има заповед, навистина си добро информирана, а таа заповед е да си дојде дома кај мене и да ме радува цела ноќ, што за разлика од останатите, нема да дојдат дома и жените да си ги израдуваат, туку радоста ќе ја добијат оние кој ги потпалиле. А мене искрено не ме интересира која провокаторка паднала толку ниско да изигрува фитил, експлозијата е кај мене!:helou:
Кој да дојде кај тебе, муслиманот? За него зборуваме, нели...ццц...реков јас..вријат форумишчава.
:hump:
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
liljan i drugi

ova e Omer so drugi nikovi demek muslimanki:pos2:
 
Член од
1 март 2008
Мислења
503
Поени од реакции
18
liljan i drugi

ova e Omer so drugi nikovi demek muslimanki:pos2:
Зар може некој до толку да....
Па тоа е за греота.:pop:

Треба да се извести кодошилницата:vozbud:, а моето прашање останува отворено:pipi:.
 
O

Omer el Faruk

Гостин
liljan i drugi

ova e Omer so drugi nikovi demek muslimanki:pos2:
Кај ти текна, алал да ти е!:vozbud: Како само ме откри.:tv: Отсега да знаеш, секој кој што го брани исламот е Омер ел Фарук.:toe: Чудесно лице бе ! :helou:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај не ја тупете со офтопик муабети..има начин и задолжен за да ги проверува таквите работи...
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
35
Поени од реакции
3
Кој да дојде кај тебе, муслиманот? За него зборуваме, нели...ццц...реков јас..вријат форумишчава.
:hump:
Па маж ми, муслиманот ќе дојде кај мене, нема сигурно кај тебе!!!
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
35
Поени од реакции
3
Ај не ја тупете со офтопик муабети..има начин и задолжен за да ги проверува таквите работи...
Добро бе, место добредојде да ми посакаш, веднаш ме бришеш, не си фер!!!
 
O

Omer el Faruk

Гостин
sigurna si deka ke se vrati doma i ke te opsipa so ljubov???:nesum:
Ако е добар муслиман, ќе се врати, гарант 100%. А ако не е, ќе отиде кај таа што прашала, капито? :) Секаде има црни овци нели, ама ние овде зборуваме за белите. :toe:
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
35
Поени од реакции
3
sigurna si deka ke se vrati doma i ke te opsipa so ljubov???:nesum:
100% сигурна, ако е верник муслиман, за останатото муслиманство во наводници, кој се далеку од Куранот и сунетот не правам муабет!
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
ja mislam doma ke si ja zeme taa sto ja bendisal :nesum:
 
Член од
23 јули 2009
Мислења
35
Поени од реакции
3
Ако е добар муслиман, ќе се врати, гарант 100%. А ако не е, ќе отиде кај таа што прашала, капито? :) Секаде има црни овци нели, ама ние овде зборуваме за белите. :toe:
Како можевме исто да одговориме ќе помислат дека си ти преправен во муслиманка!!!:pos2::pos2::pos2:
 
O

Omer el Faruk

Гостин
Ма нека мислат што сакаат. Битно е одговорите да ни се поклопуваат. Да не се со прескок, како кај нив. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom