Бекстејџ на Сител или Ексклузив на А1?

Што е подобро: Бекстејџ на Сител или Ексклузив на А1?


  • Вкупно гласачи
    287

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Ова нема ни Х од хумор бе... ова е обично плукање по владата дека не се сакаат со Велија. А штом и Героски гркоманот му бил “идол„ на овој... ништо арно неможе да се очекува!
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
Ни едно ни друго. Ќе си видиш на интернет, ништо нема да пропуштиш. Како и да е, за Бекстејџ незнам, а за оваа... Ексклузив стана ебано срање со новиот изглед. Тоа дреч бои ги набутале, тој тоа што го правел па дали знае што е дизајн? Дали знае кој бои идат заедно? Дали знаат дека постои друг фонт освен тие у Windows шо им се. Се модернизираат тие да, но на погрешен начин. Немаат поим од изглед, како треба тоа се да изгледа. Па сега уште со две три камери у студио па таа или тој водителот дур да се сврти, пет саата им треба. Ебате професионалците. Се гледа дека гледааат у тоа... како се викаше, идиотот. А па ако згреши, си продолжува како ништо да не било. Кажи: Извини; не те гледа цел свет. А програмата секогаш иста, Билбиџов се ишишал, Тошо Малерот отишол на одмор... Ме заболе газот мој кој каде отишол на одмор, сериозно. Ова државава има сериозни проблеми, а не кој каде отишол на одмор.

СРАЊЕ.
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Да не се повторувам, се согласувам со членот над мене, само би го додал и хуморот кој во последно време оди на Ексклузив. Значи кога и во ваква емисија вметнаа политика ништо не би ме изненадило веќе. Друга работа е шо не е ни малку смешно. Катастрофа !
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
само би го додал и хуморот кој во последно време оди на Ексклузив. Значи кога и во ваква емисија вметнаа политика ништо не би ме изненадило веќе.
Газда Велија рулллллс, нема тип на емисија каде он не може да вметне политика или реклама едноставно човекот го бива за тоа он може за тоа факултет да отвори и да држи предавања.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.453
Каков народ, таков медиски могул. Оние што имаат изграден вкус за квалитетна ТВ програма ќе менуваат канал.

Не за џабе во мојата куќа има само еден телевизор на кој се гледа или дискавери или музички канал.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.595
ја сум за Маријана од БЕКСТЕЈЏ ...најдобра е ... хехеххе
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Стварно, што е финтава со Маријан4ето? Гледам на насловна страна на `Крема` на Зоки Клингонски... да не е сега во опозиција?
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.393
Поени од реакции
2.430
Море во последно време не гледам ни Ексклузив,ниту па Бекстејџ
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Абе овој водителов на Бекстејџ Миро не знам од каде е паднат ама многу чудно зборува, исто и оваа Драгана.Девојчето е преубаво ама чудно зборува изглеа имале ист професор.:tapp:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Каков народ, таков медиски могул. Оние што имаат изграден вкус за квалитетна ТВ програма ќе менуваат канал.

Не за џабе во мојата куќа има само еден телевизор на кој се гледа или дискавери или музички канал.
Да си ми жив и здрав 100 години :)

Само се жалат и плукаат, ако не ти чини не гледај. Јас тв не гледам, освем она што го наброја ни под разно, ок фдубал и тенис уште се исклучок. Не ми требаат исфорсирани емисии на кои што преовладуваат, идиоти и Македонските (не - ѕвезди)
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.701
Поени од реакции
5.326
Јофе кој ти дал тебе емисија и микрофон во рака?? :pov::pov:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Абе овој водителов на Бекстејџ Миро не знам од каде е паднат ама многу чудно зборува, исто и оваа Драгана.Девојчето е преубаво ама чудно зборува изглеа имале ист професор.:tapp:
проф. александар блажески ?? :tapp:

--- надополнето ---

Абе овој водителов на Бекстејџ Миро не знам од каде е паднат ама многу чудно зборува, исто и оваа Драгана.Девојчето е преубаво ама чудно зборува изглеа имале ист професор.:tapp:
проф. александар блажески ?? :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom