Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Ке издржеме ли со црвен ...:nesum::pop::raz::cuc:

Ке издржеме ли со црвен...:cuc:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Колко минути продолжение ути не ја гледам само на ливескоре.цом... :smir:
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Ајдеееее песимисти кајстееееее, Роналдињо, ПАто мајстории лелелелел ајдеееееее кризава заврши
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Браво Милан ! Честитки за победата,одлична игра во второто полувреме


Форза Милан !


:милан::milan::милан::milan:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Честито победа. Го гледав цел натпревар, и мислам дека Милан заслужено победи. Тоа треба да им дојде како мотив + за натпреварот со Реал Мадрид. Со среќа ! :smir:
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Мене искрено ми се допадна како Роналдињо изигра во второ, за прво нема да коментирам, многу слабо, ама како што кажа некој погоре, ГАлеани со миксета им улетал у соблекувална и им ја пуштил химната на ЛП
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
Димче и Росоњер како не ви е срам? НАЈСЕРИОЗНО

Сисајте хејтери, волчицата го прими у второ полувреме опасно.....

Ако ако ова ми се свиѓа, Пато да се размрда малце да даде голче за самодоверба.

Ќе ги газимо Мерда
Реков дека добра е формацијата со Роналдињо и Пато.
Рома пружи поголем отпор одколку што очекував но добро е се си дојде на свое место :)

Идемо следеќи

п.с На судијата ќерка му Марли да и го закачи, нека му каже Форца у милано тамо :vozbud:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.690
Поени од реакции
43.749
Мене искрено ми се допадна како Роналдињо изигра во второ, за прво нема да коментирам, многу слабо, ама како што кажа некој погоре, ГАлеани со миксета им улетал у соблекувална и им ја пуштил химната на ЛП
Хаха, тоа ја на другата тема го искоментирав кога видов како заминува од ложата .
Нејсе, влегувањето на Пипо отвори повеќе простор, Рони у моментов е еден од оние играчи кои кај Милан е во најдобра форма, сериозен сум, со Аталанта гол, со Цирих му исервира тацна на Пато боља од пенал, денес даде гол и намести гол, што е добро за тимот со оглед на тоа дека сите се крстеа у него на старт ( зборам за управата ).

Сега освен Реал, на ред се две гостувања по ред во Серија А, со Киево и Наполи . . . среќно :) .
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Честитки за победата.
Време беше.
Иако не треба да се радуваме многу и да мислиме дека лошото е зад нас. Немавме одлична игра константно, сеуште сме далеку од врвот, доста далеку.

За само 3 дена не очекува кошмар. Ќе го преживееме ли :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom