Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Додека се прпуцавате некој си напрај страшна пара на утакмицава :smir:
Ти си тоа или мислиш дека е наместена дечко не е ова ффм знаеш кај ке завршат Милан ако местат во Лш ај олади малце
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
Ти си тоа или мислиш дека е наместена дечко не е ова ффм знаеш кај ке завршат Милан ако местат во Лш ај олади малце
шо да оладам , да се палам како тебе како некој гилиптар дека Милан има некоја шанса да напрај нешо годинава или догодина како шо се палевте сите пред да почне сезонава дека со Леонардо или со Роналдињо ќе газат :pos2::pos2:, премногу си слеп за да уочиш што се дешаа за тоа и ве боли поразот од Зирих дека премногу надежи имате у овој скапан тим што го има во моментов и со КЛОВН на чело на тимот.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.253
Поени од реакции
8.339
Денес ни химната на Лига Шампиони не ни помогна
Абе ти се јебеш со нас?

Искрајно најсумјив член на нашиот подфорум си ми т.е се повеќе ми личиш на некој интераш што се подјебава тука :tapp:


Нема оправдување! Најмалку што може да направи Берлускони е да го обеси ,,Роналдињо" на плоштад во Милано!
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
шо да оладам , да се палам како тебе како некој гилиптар дека Милан има некоја шанса да напрај нешо годинава или догодина како шо се палевте сите пред да почне сезонава дека со Леонардо или со Роналдињо ќе газат :pos2::pos2:, премногу си слеп за да уочиш што се дешаа за тоа и ве боли поразот од Зирих дека премногу надежи имате у овој скапан тим што го има во моментов и со КЛОВН на чело на тимот.
Дечко отвори ги очите ако не си ќор гледаш дека сум за Јувентус само дебатирам на темава
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
кога ке си ја чукне главата тој берлускони бе??? мамицата да му еб*м ,преку к*р ми е више од ова,вака неможе !и тој Леонардо гревот ,што к*р бара сега тој на оваа клупа ??што си ја греши душата бее...иначе јас не верувам дека ке го избркаат Лео бидејки сега ке гледаат некако да ја оправдаат грешката што ја направија уште кога ко поставија за тренер,ако вака тргнале нека одат до крај,нека испаднат у групи све да им еб*м па после да видиме што ке каже Галиани(Champions league is in our DNA)...мамицата нивна..ми го упропастија денот!само ако приметивте дека од играта со бари оваа беше барем 2 пати подобра само фалеше мала доза на среќа и Ониеву да не влезе у игра никад више(ни маваат контра тој седи до инзаги) ! ццц :nesvest:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.694
Поени од реакции
43.761
шо да оладам , да се палам како тебе како некој гилиптар дека Милан има некоја шанса да напрај нешо годинава или догодина како шо се палевте сите пред да почне сезонава дека со Леонардо или со Роналдињо ќе газат :pos2::pos2:, премногу си слеп за да уочиш што се дешаа за тоа и ве боли поразот од Зирих дека премногу надежи имате у овој скапан тим што го има во моментов и со КЛОВН на чело на тимот.
Друже праиш муабет со фан на Јувентус . :)
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Абе ти се јебеш со нас?

Искрајно најсумјив член на нашиот подфорум си ми т.е се повеќе ми личиш на некој интераш што се подјебава тука :tapp:


Нема оправдување! Најмалку што може да направи Берлускони е да го обеси ,,Роналдињо" на плоштад во Милано!
оууу шинтераш никако ненене, а што да кажам, вчера им влегов на навивачите на шинтер и ги бушев за Рубин и уште им викав утре барајте стрим да учите, и богами имаат што да учат, неможеме гол да дадеме, тој Пирло ај да не го тупам со него.

Роналдињо не што нема сила за едно полувреме, него нема сила ни за 15 минути да игра аииииии, ц ц ц
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
Дечко отвори ги очите ако не си ќор гледаш дека сум за Јувентус само дебатирам на темава

Упс не видов, супер ондак дебатирај таму на твојот фан клуб зошо некако не изиграа нај сјајно против баерн а како шо знам големи амбиции имаат а не мрднаа среќа фатија бодче.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.253
Поени од реакции
8.339
оууу шинтераш никако ненене, а што да кажам, вчера им влегов на навивачите на шинтер и ги бушев за Рубин и уште им викав утре барајте стрим да учите, и богами имаат што да учат, неможеме гол да дадеме, тој Пирло ај да не го тупам со него.

Роналдињо не што нема сила за едно полувреме, него нема сила ни за 15 минути да игра аииииии, ц ц ц
Да ги барам твоите постови ,,Најаки сме"?
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
Барај ги, уште стојам позади тоа, освен Пирло тука сум грешел :kesa:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Барај ги, уште стојам позади тоа, освен Пирло тука сум грешел :kesa:
доста бе браат што замарате со глупости сеа,луѓево почнаа за експерт да те сметаат,не се замарај ако си згрешил си згрешил,не е само Пирло крив јас би ги фрлил сите освен Сторари и Пато,ајде чекаме изјава од Лео: неможам веќе ,мајкеми!:toe: и од Галиани : ЛШ ни е во крвта,се враќаме со победа против Реал! :pos2:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Веќе станува жално да навиваш за Милан :toe: а и голот...тешки мигови дечки,се надевам побрзо ќе излезете од кризава за повторно да гледаме добри дерби мелеви Јувентус-Милан :smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Е шо му замеравате на дечкото, убао си кажуе. Тоа е реалноста за жал :pipi:

Лига Еуропа ќе биде премија

иначе овој Старари стварно добар рефлекс има
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom