Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 ноември 2008
Мислења
181
Поени од реакции
8
Каков Адријано бе не е којзнае колку подобар од Јанкуловски па на него да се фрлаат пари, треба некој што ќе вреди да се дадат пари.
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
Каков Адријано бе не е којзнае колку подобар од Јанкуловски па на него да се фрлаат пари, треба некој што ќе вреди да се дадат пари.
Епа ај бе текнувало кажи некој друг лев бек, некој така подобар кој има фаца, а и потенцијал да игра во Милан :nesum:

FORZA MILAN!!!
 
P

PewDiePie

Гостин
Епа ај бе текнувало кажи некој друг лев бек, некој така подобар кој има фаца, а и потенцијал да игра во Милан :nesum:

FORZA MILAN!!!
ГЕРЕТ БЕЈЛ................Сисоко имаше кариес на 6-ка затоа не го земавме
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
ГЕРЕТ БЕЈЛ................Сисоко имаше кариес на 6-ка затоа не го земавме
да супер би бил тој, ама џабе правиме муабет, кога овие нашиве не верувам дека во брзо време ке купат некој:toe: Извинете што сум реалист :smir: Порано знаев да сум голем оптимист, за разлика од сега кога не верувам во управава од Милан, затоа што во последниве 1-2 години, не прават ништо што би влеало надеж во мене дека Милан повторно ке блесне, и дека работите конечно ке тргнат во права насока, јас верувам во клубот, но не им верувам на Берлускони и на Галијани, а најмалку на некои медиуми кои секогаш шират само и само шпекулации!:toe:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Поради вонредни околности веројатно нема да гледаме со дадами :place::ubijam:

Со среќа, ептен оптимистички сум расположена. Чуствувам победа :vozbud::vozbud::vozbud:


Milan! Milan! solo con te
Milan! Milan! sempre per te :pee:
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
181
Поени од реакции
8
Епа ај бе текнувало кажи некој друг лев бек, некој така подобар кој има фаца, а и потенцијал да игра во Милан :nesum:

FORZA MILAN!!!
Незнам бе друже, има луѓе кои одлучуваат за тоа, јас само си кажав мое мислење ти одма ме ругаш. :smir:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
MILAN: Storari; Zambrotta, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski; Gattuso, Pirlo, Flamini; Ronaldinho; Borriello, Pato.
INTER: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Stankovic, Thiago Motta; Sneijder; Milito, Eto'o.
 
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
Незнам бе друже, има луѓе кои одлучуваат за тоа, јас само си кажав мое мислење ти одма ме ругаш. :smir:
Подобро нешто отколку ништо! :smir: Тоа ми е цел муабет, ама тоа нешто да биде квалитетно! :wink:

ОДИМЕ НА ПОБЕДА




ФОРЦА МИЛАН!!!
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Бориело е прва постава? Аманннннннннннн.
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Истиот тим кој тргна против Сиена...Ми се допаѓа теоријата на Леонардо...Тим Кој победува не треба да се менува...
И Хунтелаар ќе добие шанса сигурно.

Ајде ги победуваме оваа!!!!

FORZA MILAN!!!!
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Ајде уште 10 минути почнуваме,со среќа нека ни е и да победиме очекувам најногу пато и роналдињо........


Forza Milan!!!

Milan per semrpe!!

 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Хунтелар според мене, или ќе го стаи второ полувреме, или 15минути пред да заврши натпреварот:).Ќе видиме како ќе се покаже Бориело овој пат:).
Нека ни е со среќа.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
ајде со среќа нека е и да навиваме :vozbud: ФОРЗАААААААААААААААААААААА!!!!!!! РОСОНЕРИ !!!:vozbud::vozbud:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.263
Поени од реакции
8.376
Судијава е наш :happy: ОЗБИЛНО!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom