Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Фаворити сме биле па сеа хахах абе кењатори едни не продавајте детски фори и такви грди изјави...
Mourinho-Materazzi suck my balls
 
P

PewDiePie

Гостин
И као нашите после изјавите нивни ке се дигнат во облаци и ке се опуштат и ке изгубат на крај а пффф море нека ми се гонат у три лепе им е*ам тоа фаците гадни и на Мурињо и на гадон Матераци матер да е*ам ја негова.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
Абе за темава Милан - Интер, ред е некој наш да ја отвори мие смо домаќини. Јас гласам за Пејо или Ајсшутер
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Абе за темава Милан - Интер, ред е некој наш да ја отвори мие смо домаќини. Јас гласам за Пејо или Ајсшутер

росонерка ќе е среќа ајде :)

бтв утре од 18:00 е влечењето на групите.
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Ако го зимаме Рафиња да го земаме.Каков Фобер-дрво.Адриано може,ама мислам дека на нас ни е потребен бек каков типот на Рафиња го гледав на олимпијадата 2008 изигра одлично да се надеваме дека ке дојде кај нас и ке прикажува добри и одлични игри ,Позз Миланези :helou::helou:има уште 5 дена до затварањето на трансфер пазарот до тогаш се ке се знае кој ке биде новиот бек на Милан!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Па подобро Одо да остане одколку Фобер дрво е :)
Грешка си, доста подобар и помлад е Фобер од Одо. :baeh:
БРатче чекајте бе малу, дечкото е добар има потенцијал, млад е но играл у Порто бе да го еба, и Кварезма растураше у Порто. Лион ?? СО андерлехт играја , ке го видимо сеа у ЛШ против играчи како ке игра против некој поквалитетен. Изиграл една добра утакмица против Ман УТД и најбољи лев бек у свет го напраевте. Чил аут литл бит
Абе ајде, јас се кладам дека ти ќе свршеше ако го земевме Сисоко. А и колку играчи ни избегаа у последно време, да си ебеме матер! Лорис-потенцијал за најдобар голман, може уште сега да го рачунаат некои како еден од најдобрите, само да игра во подобро првенство и клуб. Гуркуф-новиот Зидан, ебаго. Сисоко-потенцијал за еден од најдобрите леви бекови, ако не и најдобар....
Има квалитетни бекови колку сакаш,ама пари нема...ке бидам задоволен само со рафиња ова лето....а другото 100 посто пецнуваме некој бразилец за лево или зимоска....а за у сабота ке биде тоа возбудлив натпревар..едвај чекам
Па и одличен пазар е тоа за Милан, ако го земиме Рафиња.
Рома, Сторари, Огучи, Силва, Ди Џенаро, Абате и Хунтелар веќе се земени...сеа уште Рафиња и топ! :helou:

Едит:Како засилувања можат да се рачунаат и Неста и Бориело. :kez::kez:
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Рафиња во јуве и снајдер во интер според гоал.цом:nesum:
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Според мене во групата ке се спаднеме или со Баерн или со реал па би изгледала вака:
1.Милан
2.Арсенал
3.Дебрецин
4.Баерн
Со овие сакам да се паднеме..:sex::vozbud:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Рафиња во јуве и снајдер во интер според гоал.цом:nesum:
Шнајдер дефинитивно останува во Реал повторно почна да тренира со тимот.

@ росоње

Одо ако е постар за мене е подобар од Фобер не можеш да споредиш што си гледал клипови дека е добар,го гледав во Вест Хем против Тотенхем не е нешто посебно не заборавај Одо против Манчестер кога игравме кога К.Роналдо не помина кај него.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom