Тип на денот (читај правила во прв пост)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
DSC00836.jpg

Ах леиксоес,ова го пишав онака за 30 ден и испадна една ме заеба :pos2:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ај со среќа во новата година за сите типсери и кладилничари.... и повеќе да одите вкладилница за исплата отколку за уплата..:smir:
 

шеф на подземје

зумбулот
Член од
25 август 2010
Мислења
1.213
Поени од реакции
76
Ај со среќа во новата година за сите типсери и кладилничари.... и повеќе да одите вкладилница за исплата отколку за уплата..:smir:
фала .
За утре има супер утакмици ама чисто сумњам дека ке можам да ги уплатам бидејки ке ми очи сјаје .хахах.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
821
Поени од реакции
410
знам дека таа осасуната што ја кажав ја немате уплатено зашо играа рано сабајле.. да можат да се спремaт за нова година ХАХХА

еве ви последен Х за денес Kawkab Marrakech - FUS Rabat може да го играеете сингл или да го врзувате со други утакници.. како и да е (Голем пад на коефициентот за Х)

Среќна нова од мене па се читаме во наредната со нови типови :))
 
Член од
27 декември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
3
знам дека таа осасуната што ја кажав ја немате уплатено зашо играа рано сабајле.. да можат да се спремaт за нова година ХАХХА

еве ви последен Х за денес Kawkab Marrakech - FUS Rabat може да го играеете сингл или да го врзувате со други утакници.. како и да е (Голем пад на коефициентот за Х)

Среќна нова од мене па се читаме во наредната со нови типови :))
која лига е ова и во колку саат се игра? И колку ти е сигурна оваа во споредба со претходните? :)
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Ви посакувам Среќна Нова година на сите кладионичари. И повеќе вакви да добивате :)

Al Ahli-Khaleej 1
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom