Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Што подразбираат T-Mobile под сите национални мрежи?Дали се влкучуваат и самите себе или?
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.543
Поени од реакции
42
Како да активирам SMS на t-mobile,не можам да праќам пораки,а на страната ги нема нагодувањата.Знам дека некој код требаше да се внесе...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Како да активирам SMS на t-mobile,не можам да праќам пораки,а на страната ги нема нагодувањата.Знам дека некој код требаше да се внесе...
Јави им се во техничка поддршка.
 
Член од
20 април 2010
Мислења
718
Поени од реакции
527
Како да активирам SMS на t-mobile,не можам да праќам пораки,а на страната ги нема нагодувањата.Знам дека некој код требаше да се внесе...
Знам бројот некако одеше : +50000000111,нешо слично на ова беше па го препишав од друг мобилен и си работеше без проблем!
Ова во сетингс кај пораките треба да го има да го запишеш,види од друг моб шо е на t-mobile!
Ако не...послушај си го Корун! :)
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.897
Поени од реакции
717
Колку би ме чинело да направам Самсунг Д900и ,има еден проблем кога е затворен не свири,а ако го кренам макар 1 cm си почнува звукот????
 
Член од
4 јануари 2010
Мислења
179
Поени од реакции
18
Кога сакам да инсталирам некои .јад фајлови пред да почни инсталацијата ми пишува "Compulsory attributes missing" и не се инсталира.. иначе имам SE vivaz pro (s605th)
 
Член од
18 април 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
zdravo baram pomos. od vas na memoriskata kartica za vo telefonot mi pisuva deka e zabraneto da se pisuva dali imate nekoja informacija kako moze da ja trgnam taa zabrana
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
zdravo baram pomos. od vas na memoriskata kartica za vo telefonot mi pisuva deka e zabraneto da se pisuva dali imate nekoja informacija kako moze da ja trgnam taa zabrana
Извади ја картичката и види дали на неа од страна има едно како прекинувач/лизгачко копче
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
30
POMOS MENUVAM ASUS F5Z LAPTOP KUPEN PRED 1 GODINA SEUSTE POD GARANCIJA KUPEN OD AMC SO 4 GIG RAM 250GIG HDD
521MB GAFICKA I 2.0MEGAHERCI PROCESOR SO DUAL CORE X2 QL NEW TEHNOLOGU MN JAK

LAPTOPOT GO MENUVAM ZA I PHONE 3G,3GS,ILI XPERIA X1
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
POMOS MENUVAM ASUS F5Z LAPTOP KUPEN PRED 1 GODINA SEUSTE POD GARANCIJA KUPEN OD AMC SO 4 GIG RAM 250GIG HDD
521MB GAFICKA I 2.0MEGAHERCI PROCESOR SO DUAL CORE X2 QL NEW TEHNOLOGU MN JAK

LAPTOPOT GO MENUVAM ZA I PHONE 3G,3GS,ILI XPERIA X1
Како прво, НЕ СЕ ДЕРИ.
Како второ, си ја утнал темата. Тука треба да го напишеш ова.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom