Слаткар(истика)

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.124
Aeeeee...abe ne e toj pameten toa sto toj uspea znaci deka seriozno nesto ne e vo red so denesnava mladina i nejziniot vkus za dobra muzika...abe dal da placam il da pejam dojde rabotava so muzikava vo makedonija, opsto cela muzika a slatkar e posebna vrsta na katastrofa i negoviot uspeh e dokaz vo kakva katastrofa drzava ziveeme nie....:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Aeeeee...abe ne e toj pameten toa sto toj uspea znaci deka seriozno nesto ne e vo red so denesnava mladina i nejziniot vkus za dobra muzika...abe dal da placam il da pejam dojde rabotava so muzikava vo makedonija, opsto cela muzika a slatkar e posebna vrsta na katastrofa i negoviot uspeh e dokaz vo kakva katastrofa drzava ziveeme nie....:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:
и пошто младинава нема вкус крив е слаткар?!
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.124
Не е слаткар крив...ама не е ни нешто паметен...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Е ај те молам објасни м ја форава оти јас стварно неможам да ја сфатам. Како тоа неговото дткање има врска со тоа што тој дтка??? Ај просветли ме ако сакаш.
Истото го прашав и јас? Шо има везе тоа што дтка со текстовите шо ги пее?

Aeeeee...abe ne e toj pameten toa sto toj uspea znaci deka seriozno nesto ne e vo red so denesnava mladina i nejziniot vkus za dobra muzika...abe dal da placam il da pejam dojde rabotava so muzikava vo makedonija, opsto cela muzika a slatkar e posebna vrsta na katastrofa i negoviot uspeh e dokaz vo kakva katastrofa drzava ziveeme nie....:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:
Јас како дел од денешната младина немам вкус за добра музика и те замолувам да ми кажеш шо да слушам да бидам фенси и да имам вкус за добра музика?:)
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Не е слаткар крив...ама не е ни нешто паметен...
ок. гледам дека нема поента со тебе да прам муабет пошто дефинитивно имаш некоја огромна омраза кон Слаткар. Jealousy's a sickness :smir:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.124
ок. гледам дека нема поента со тебе да прам муабет пошто дефинитивно имаш некоја огромна омраза кон Слаткар. Jealousy's a sickness :smir:
Vo pravo si djabe ke pravime muabet poso ti si obozavatel a jas uopste ne go obozavam....samo ja ne go mrazam nego tuku moze da se kaze deka pojke gi mrazam tie sto go namestile(dozvolile da pravi pesni)nas scena da pee...parite go vrtat svetot deneska a kade sto nema vkus najlesno se pravat pari....inace ljubomorata e bolest se soglasuvam so tebe...navistina ponekogas sum ljubomoren na da recime 2pac, Notorius B.IG i red drugi a ako samo za moment bidam ljubomoren na slatkar ke se samoubijam....zimi se...pozzzzz:smir::smir::smir::smir:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.556
Поени од реакции
33.803
ок. гледам дека нема поента со тебе да прам муабет пошто дефинитивно имаш некоја огромна омраза кон Слаткар. Jealousy's a sickness :smir:
Па кој не би бил. Има песна со Тони Зен.
Као, WOW.
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Муабето ми беше дури вие сега пишувате на форумов тој си ебавка пошто си успеал. Не е убо да завидуваш брат. Со самото то шо пишуваш кажуваш дека тој ти го трга вниманието. Ја не сум обожавател веќе 100 поста напишав ама читајте шо пишувам ама и не сум појава која завидува на туѓ успех. Тој од ништо се напрај фаца и немој да ми речиш дека со пари тој се истуркал нагоре. Вие немора да го слушате и јас не го слушам ама од каде правото да го дисреспектираш
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.556
Поени од реакции
33.803
Муабето ми беше дури вие сега пишувате на форумов тој си ебавка пошто си успеал. Не е убо да завидуваш брат. Со самото то шо пишуваш кажуваш дека тој ти го трга вниманието. Ја не сум обожавател веќе 100 поста напишав ама читајте шо пишувам ама и не сум појава која завидува на туѓ успех. Тој од ништо се напрај фаца и немој да ми речиш дека со пари тој се истуркал нагоре. Вие немора да го слушате и јас не го слушам ама од каде правото да го дисреспектираш
Wow. А неговите деградирања? Курви, пуши, етц етц.. Па он е Слаткар, хелоу.
Си ебавка? Да. (ќе) Чисти WC-иња кај дебелите американци.
Завидување и љубомора е да сакам да сум во нечија кожа.
А јас ОБОЖАВАМ да сум Слат.. Фаца.
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Wow. А неговите деградирања? Курви, пуши, етц етц.. Па он е Слаткар, хелоу.
Си ебавка? Да. (ќе) Чисти WC-иња кај дебелите американци.
Завидување и љубомора е да сакам да сум во нечија кожа.
А јас ОБОЖАВАМ да сум Слат.. Фаца.
а шо е финтава со твојава иронија? WOW. Докажи ми колку си поголем од него и јас ќе престанам да пишувам на форумов музика!
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.556
Поени од реакции
33.803
а шо е финтава со твојава иронија? WOW. Докажи ми колку си поголем од него и јас ќе престанам да пишувам на форумов музика!
Имам повеќе репутација.
Провери Street Danca (со знаци) колку има. Слаткар е. Глуми попалена тинејџерка.


Како ја измери неговата големина? Знам дека има некоја статистика.
Баш сакам да видам, еве као, колку продадени цедеа од албумот, заработка, донирано на хуманиратни цели и сл?

Фала однапред и одназад.
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
Имам повеќе репутација.
Провери Street Danca (со знаци) колку има. Слаткар е. Глуми попалена тинејџерка.
Како ја измери неговата големина? Знам дека има некоја статистика.
Баш сакам да видам, еве као, колку продадени цедеа од албумот, заработка, донирано на хуманиратни цели и сл?

Фала однапред и одназад.
имаш ти твој личен хип-хоп матријал да го постираш и да видиме ти колку си подобар од него?! Извини шо сум скептик... можи си некој познат рапер шо се крија зад профилот?! ти неможиш да кажиш ја сум подобар од слаткар туку множествово ке кажи. јас така сметам дека слаткар е поголем од тебе, а не дека имаш голема репутација на кајгана форум. поздрав и чекам одговор
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.556
Поени од реакции
33.803
имаш ти твој личен хип-хоп матријал да го постираш и да видиме ти колку си подобар од него?! Извини шо сум скептик... можи си некој познат рапер шо се крија зад профилот?! ти неможиш да кажиш ја сум подобар од слаткар туку множествово ке кажи. јас така сметам дека слаткар е поголем од тебе, а не дека имаш голема репутација на кајгана форум. поздрав и чекам одговор
Don't make me cockslap you with the truth. Kажи само, да знам онака на што сме, намерно се правиш мутав?
Кое множество? Елаборирај. Идиотска дедукција. Ајде, Софи Маринова е закон, кој ја дисреспектира е мадафакин хејтер.
Побарав факти. Бројки.
Што го прави Слаткар голем? Освен ти.

Пак ако не разбра, јас ќе престанам да пишам во музика. :tapp:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.124
а шо е финтава со твојава иронија? WOW. Докажи ми колку си поголем од него и јас ќе престанам да пишувам на форумов музика!

Брат не е се во ебавање пичиња...извини што не сум приметил дека не го сакаш слаткар, мене така ми делуваше...искрено јас пораснав со рап и хип хоп музика...мада сега слусам све и свашта само турбо фолк не...и растев покрај одлични рап музичари како 2пак и да не набројувам сега и сега многу ми е криво кога ќе се појави некој како слаткар и кога правам споредба со нив ми пречи квалитетот а не дали врткал почиња или не.....поззззз
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Gleam strani nanazad i ne mozam da se iznacudam, tolku ljubomorni lugje ne sum videl, site se jaki preku forumov go ismejuvate poradi dtkanje, ne znael da pee, ne znael ova, ne znael ona pa uste 1001 afera mu izvadivte za toa sto / kaj i kako pravi, najbolje mentalitet e ova nasiov balkansi znaci samo da se rugalo a od site sto go rugate (i falite) nema da uspee kolku sto deckoto uspea posledniva godina (ako ne i poise). Daj oprajte se ili malce sozrejte posebno lugjeto so go rugaa zatoa shto imal govorna mana, stvarno bravo :tapp:

Брат не е се во ебавање пичиња...извини што не сум приметил дека не го сакаш слаткар, мене така ми делуваше...искрено јас пораснав со рап и хип хоп музика...мада сега слусам све и свашта само турбо фолк не...и растев покрај одлични рап музичари како 2пак и да не набројувам сега и сега многу ми е криво кога ќе се појави некој како слаткар и кога правам споредба со нив ми пречи квалитетот а не дали врткал почиња или не.....поззззз
Izvini a ostanative raperi za sto peat? Ili za toa kolku e zivotot losh u nivnoto smrdlivo geto, ili za toa kolku picki imale u nivniot zivot i na kraj BUST A CAP NIGGA'. Kvalitetot u rap, "sigh".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom