Слаткар(истика)

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
абе ја не сум многу по слаткаров ама има вистина во рекламиве. Секој втор си потпевнува нешто од него. Сурова е реалноста :nesum:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
хахахахаха, каква фантазија само.......... Таткото ке зема карти за керките за слаткар цццццццццццццццццц:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Јјјјјјааассссссс мммммммиииииииссссссллллллааммммм декккккккааааа моооожжжжжжеее дааааа ми ппппппоммммоогггннееетееее ддддаа пппппресссстаааанаам да дддддткаамммм.Наскоро ќе се пронајде и за ова лек,паткар мој омилен.Ппппооззддрав..:pos2::pos2:
Барем малце од малце лична култура да имаше ..:tapp:
 

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
За твое големо разочарување - ДА. Концертот ќе биде во Метрополис Арена и не е тешко да се претпостави дека ќе биде FULL. Ме интересира само дали ќе има повеќе луѓе отколку на Greatest Hits Pt. 1.
Метрополис?! Е сад идем да се убијем. :)
Не бе нацијава ни е скроз на скроз отидена. Или слуша турбо-фолк или Дткаристика. Не знам шо е полошо, али ај нивни избор. Нек се трујат со шо сакаат. :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Хахахахах врвот е кога таткото им купуе карте на ќеркете: Еј деца, ви купив карти, сеа ќе можете у живо на звучници да ги слушате зборовите, курва кучка, свршавам, кур, пичка. Јееееее


И така дејчиња како резултат на предозираноста со песневе у стил на Слаткар ќе му речат: Фала за картете копиле. xDDDDDDDDDDDDD
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Метрополис?! Е сад идем да се убијем. :)
Не бе нацијава ни е скроз на скроз отидена. Или слуша турбо-фолк или Дткаристика. Не знам шо е полошо, али ај нивни избор. Нек се трујат со шо сакаат. :)
само би ти кажал ..пред да навредиш ..помисли како ке ќе ти биде тебе да те навредат ..само тоа
 
В

ВАЖНА-ВД

Гостин
Абе тапа е слаткар:tapp:Незнам што сите се спопалија на него:tapp: Глупости:tapp:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
препрочитај си го постот уште еднаш мадер факер ...сумњам дека и ти имаш мани ...
А ти ВАЖНА ..грешка си ..по твое тапа е слаткаристика ..не слаткар ..има голема разлика ..
 

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
препрочитај си го постот уште еднаш мадер факер ...сумњам дека и ти имаш мани ...
А ти ВАЖНА ..грешка си ..по твое тапа е слаткаристика ..не слаткар ..има голема разлика ..
Имам и?! :)
Да беше океј чоек немаше да го викам така него ќе го викав Стакларистика, али вака ... :)
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
...до сеа ќе сфатеше што ми беше форава ..не е убаво да се фаќаш за туѓи мани ..тебе убаво ти е ?(можда ..што знам ..)ама на некој не ...а и пред се ..не е културно ..зарем си дозволуваш да паѓаш на толку ниско ниво со цел да исмееш некој заради неговата мана ..?!нека ти служи на чест ..
:toe:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
...до сеа ќе сфатеше што ми беше форава ..не е убаво да се фаќаш за туѓи мани ..тебе убаво ти е ?(можда ..што знам ..)ама на некој не ...а и пред се ..не е културно ..зарем си дозволуваш да паѓаш на толку ниско ниво со цел да исмееш некој заради неговата мана ..?!нека ти служи на чест ..
:toe:
дечко ако има дечкото проблеми со говорот сигурно неможе да биде рапер.нека земе нека се занимава со нешто друго.кога знае да спомнува пички курови значи нешто не е дораснат или нека мисли тој малку на култура а не да ми се прчи на тв...
има еден куп со говорни мани па не се занимаваат со курови.
па сега ти сватија оваа фора :smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
дечко ако има дечкото проблеми со говорот сигурно неможе да биде рапер.нека земе нека се занимава со нешто друго.кога знае да спомнува пички курови значи нешто не е дораснат или нека мисли тој малку на култура а не да ми се прчи на тв...
има еден куп со говорни мани па не се занимаваат со курови.
па сега ти сватија оваа фора :smir:
и шо врска има дткањето со текстовите шо ги пее?:tapp:
 

El 'Borracho

Riot Maker
Член од
18 јули 2009
Мислења
822
Поени од реакции
238
дечко ако има дечкото проблеми со говорот сигурно неможе да биде рапер.нека земе нека се занимава со нешто друго.кога знае да спомнува пички курови значи нешто не е дораснат или нека мисли тој малку на култура а не да ми се прчи на тв...
има еден куп со говорни мани па не се занимаваат со курови.
па сега ти сватија оваа фора :smir:
ха. дали тој е недораснатиот или тие што се палат на него?! тој е брат и од мене и од тебе попаметен. ако беше толку срање немаше да прај толкави концерти и немаше да биди прв македонски рапер со 1 милион views на YouTube. тој ја погоди целта ( напалените тинејџери/ки ) и сеа си е познат, си има пари, слава, а ние овде можиме да си јадиме гомна до утре. не го слушам слаткар ама алал да му е како успеа... :toe:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
дечко ако има дечкото проблеми со говорот сигурно неможе да биде рапер.нека земе нека се занимава со нешто друго.кога знае да спомнува пички курови значи нешто не е дораснат или нека мисли тој малку на култура а не да ми се прчи на тв...
има еден куп со говорни мани па не се занимаваат со курови.
па сега ти сватија оваа фора :smir:
Е ај те молам објасни м ја форава оти јас стварно неможам да ја сфатам. Како тоа неговото дткање има врска со тоа што тој пее?? Ај просветли ме ако сакаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom