Слаткар(истика)

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Да видиме како ке реагира Слаткарчо и компанија кога за некое време треба да излезе песна од една млада пејачка во која можам да кажам ке ги руга квази раперите како Слаткар и неговата Токсикологија...:toe:

Останува да видиме...:smir:
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
359
Поени од реакции
21
толку честови му правите на ,,слаткарот,, што дури стасавте до 121 страница :tapp::tapp: ејјјјјј освестете се.... дали го критикувате или поддржувате важно оваа тема е најчитана :uvo:
Па ни за самиот него не се знае кого го цени, а кого го ремети.
Важно народот го слуша, тој го пцуе истиот тој народ (крвава малолетно пичка, имаш уста за пушење, бла бла бла), а никого не му е важно колку неговите песни ги исполнуваат критериумите за музика.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.507
Поени од реакции
4.273
Јован Јованов не му давал :хаха::хаха::хаха::хаха::хаха: цииииииииизебам дае
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Да видиме како ке реагира Слаткарчо и компанија кога за некое време треба да излезе песна од една млада пејачка во која можам да кажам ке ги руга квази раперите како Слаткар и неговата Токсикологија...:toe:

Останува да видиме...:smir:
Софија манева - Лигав тип? Баш ќе видиме..
 
Член од
29 август 2009
Мислења
134
Поени од реакции
19
eve za svite nafurani syber raperi kako roka slatkar na albumov od istok zapad i sto bil pred da stane ova sto e sea !!!!
mora da se svati deka sekoj raper pred da stane komerciala ili taka nesto sto go kazuvaaa gore navedenite e stvarno hartcore i e mn partaliiiiiii traki tekstovi i t.n.!!!!!!!!
ako ste site taka dobri raperi sto ne pocnete da pravite muzika sto se postue?ili na forumi ste site jaki ja slusam 2pac big daddy kane ili biggi ?slatkar ne cini mn glupi traki sho shoping ????? moze nekoj da mi objasni ???
jasno e deka shoping i spuste se dole e :uvo::uvo: ama toa e napraveno za site fejkeri ili maloletnici za da se furaat slatkar za da mu uspee albumot i da zeme pari, a ako si prav slusac na rap treba da go pronajdes toa sto e napraveno za takvi kako tebe !!!!!!!!!! kapish.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Софија манева - Лигав тип? Баш ќе видиме..
Чикаба чикаба чикаба...?????

ХАХАХАХА :pos2:

wannabe елена ристеска нинанајна сите да се палат на неа

најозбилно оваа софија глас нема...

а слаткар доволно е да напраи 1секунда-песна во која ќе рече фак софија и готово сите ќе се напалат wooow слаткар мадафака ја затна со 2 збора:vozbud:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
Да видиме како ке реагира Слаткарчо и компанија кога за некое време треба да излезе песна од една млада пејачка во која можам да кажам ке ги руга квази раперите како Слаткар и неговата Токсикологија...:toe:

Останува да видиме...:smir:
Зарем некоја пејачка за една вечер ќе се осмели да го напраи тоа??? Па таа треба да е ментално заостаната за само да ПОМИСЛИ на такво нешто, а не па да го напраи...
И да, како што рече Ike, доволно е Слаткар да рече само Fuck која и да е (прв пат слушам за таа Софија, затоа и пишав пејачка за една вечер), и автоматски ја закопал 2 метри под земја. :helou:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Не знам кој како ме сфати тоа што кажав која ќе го плука слаткар..случајно некна ја начекав на фаци кога најавуваше песна за сите рапери што ја навредуваат женската популација..тако звани турборапери :tapp: и се правеше дека кој знае колку го познава мак рап саф спомнуваше нешто..Ипак го почитувам слаткар и се согласувам со тоа дека со едно фак софија ќе ја сруши
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.507
Поени од реакции
4.273
а бе сега софија има партали да ја направат...какви дисови ќе се фрчат...
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.507
Поени од реакции
4.273
има у фаца да и се смеам...само нека испадне некој дис...ќе влезам во мерлин и баш таа песна ќе ја очепам на цел глас
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Добар дис од Софија :pos: :pos:

Очигледно е дека сака да привлече некакво внимание ама незнае како.
 
Член од
27 март 2009
Мислења
1.051
Поени од реакции
112
Soofija ochigledno se pronajduva u zborovite na slatkar..kako imash usta za pushenje,maloletna pichka,kurva..shto kuro bara da si pika nosot ke shto ne i e mestoto...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom