Слаткар(истика)

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Мирни!

Следен офтопик, бан од тема, перманентно. Тенќуверима4. :kiss:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Ike
S

StormRage

Гостин
Ево еден офтопик ама како таков го најјавувам така да мислам дека нема да добијам бан :) Кискино пријателе најпаметно ќе ти беше да ја бановаш цела тема од форумов...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ево еден офтопик ама како таков го најјавувам така да мислам дека нема да добијам бан :) Кискино пријателе најпаметно ќе ти беше да ја бановаш цела тема од форумов...
Ако не ти чини тебе темава не ја ни отварај. Си имаш теми за транс,рок,метал,народно и други типови на музика слободно пишувај читај таму.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.656
Поени од реакции
9.914
не го слушам Слаткарот мн,али песнава е ЗАКОН!!!
секоа му чест
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
И cubase му е јака
бит, текст и се...
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ево еден офтопик ама како таков го најјавувам така да мислам дека нема да добијам бан :) Кискино пријателе најпаметно ќе ти беше да ја бановаш цела тема од форумов...
Не е финтата ради 5-6 мајмуни да ја затворам темата. А има што да се пишува, најверојатно со фактот дека има скоро 95 страни и преку 1400 мислења, да не зборам за избришаните.
 
S

StormRage

Гостин
Ако не ти чини тебе темава не ја ни отварај. Си имаш теми за транс,рок,метал,народно и други типови на музика слободно пишувај читај таму.
пријателе... слушам рап многу поќе од шо ти мислиш па немат шо да ти расправам...
а Кискино види... вистина е така ама јбг од тој Стаклар ми е дојдено преку такво....
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Не му чини на Слаткар дружбата со Тони Фен... ептееен ама ептен го засељачува....
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
A шо Геј геј да не му праи добро нешто :)

поарно со тони да си тера отколку со ГГ
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
EEEJ и тоа шо сака пари го прави лош рапер
Кој, у целиов свет нејќе пари?
Работата е што “музиката“ ја прави само за пари и слава, “музика“ по која ќе лудува рајата, и затоа сакс!
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
пријателе... слушам рап многу поќе од шо ти мислиш па немат шо да ти расправам...
а Кискино види... вистина е така ама јбг од тој Стаклар ми е дојдено преку такво....

И мене ми е дојдено преку такво од некои работи,па не серам по темите да бидат затворени. Едноставно Ignor на темата и ке биде се Ок :)
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Сеа си идам од слаткар, потполно неатрактивен е на сцена, се качи и песните како на фестивал пееше, никаков контакт со публика, по 3 пати истите ги повтори... се на се шит:nesvest:

Kulminacija beshe nekoj od publikata kaa mu pokazuvase L (legijata) a toa bea poveke taka so pravea i so mu svirea, i on "GASI MUZIKA" ... "PICKO, AKO TI SE SLUSA SLUSAJ, PICKA TI MATER, SLUSAJ VISTINSKI RAP, AKO NE TI SE SLUSA MARS U PICKU MATER OD TUKA" hahahahaha
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
3.434
Поени од реакции
7.286
Сеа си идам од слаткар, потполно неатрактивен е на сцена, се качи и песните како на фестивал пееше, никаков контакт со публика, по 3 пати истите ги повтори... се на се шит:nesvest:

Kulminacija beshe nekoj od publikata kaa mu pokazuvase L (legijata) a toa bea poveke taka so pravea i so mu svirea, i on "GASI MUZIKA" ... "PICKO, AKO TI SE SLUSA SLUSAJ, PICKA TI MATER, SLUSAJ VISTINSKI RAP, AKO NE TI SE SLUSA MARS U PICKU MATER OD TUKA" hahahahaha
болдираново го рече слаткар? :vozbud::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom