Слаткар(истика)

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Пардон на отвореност...али.
Се додека има неизебани 17 годишни цурици (глупави бај д веј) ќе има и публика за овој лоботомиран прдеж.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хаха како му ги креваат акциите кога 90 % од мислењата се негативни.
71 страна вреѓање па тоа е реееејтиинг :pos2:
ја знаеш онаа шо викат
"Haters make me famous".:smir:
 
D

DartWader

Гостин
Зад секоја успешна личност , стои успешна група хејтери :jaj: Колку е успешен слаткар :nesum: тоа незнам.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
хејтерите не го прават успешен ,пошто тие не му одат на концерти,не му купуваат албуми,не му симињаат песни,ако 500 хејтери пишуваат лоши работи за него значи дека е омразен,не гледам волку некој да пишувал за тони зен или другиве рапери..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
хејтерите не го прават успешен ,пошто тие не му одат на концерти,не му купуваат албуми,не му симињаат песни,ако 500 хејтери пишуваат лоши работи за него значи дека е омразен,не гледам волку некој да пишувал за тони зен или другиве рапери..
Како што разбрав ќе имал во скоро време во Скопје концерт , обавезно ќе идам да видам што гледаат во него како изведувач...
Да не има некој информации кога и каде е концертот ?
Секси е кога не си во право :)
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
хејтерите не го прават успешен ,пошто тие не му одат на концерти,не му купуваат албуми,не му симињаат песни,ако 500 хејтери пишуваат лоши работи за него значи дека е омразен,не гледам волку некој да пишувал за тони зен или другиве рапери..
Дали си сигурен дека сите шо рекле лош збор за Слаткар дека не одат на негови концерти и не му купуваат албуми,а после тоа се правдаат?
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
па зборувам за поголемиот дел,некои може со друштво да му отиде,некој со дечко/девојка и така...
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
да, да ...сееекако :)

одредени личности т.н. `хејтери` што с*рат овде ги посетуваат настапите и концертите :baeh: Никој не може да ме разубеди, кога самата имам видено :) Само незнам што е поентата.. Мислите дека сте кул ако го дисате ? :pos2: Мислите дека 2% од ова Слаткар има прочитано или му е гајле за било кое ваше мислење? Тој си фура со своето, вие можете да го дисате без престан.. Човекот си го исполни сонот за успешен концерт, доби уште тродупло фанови и хејтери :) а што следува натаму од него сами ќе видите :smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
да, да ...сееекако :)

одредени личности т.н. `хејтери` што с*рат овде ги посетуваат настапите и концертите :baeh: Никој не може да ме разубеди, кога самата имам видено :) Само незнам што е поентата.. Мислите дека сте кул ако го дисате ? :pos2: Мислите дека 2% од ова Слаткар има прочитано или му е гајле за било кое ваше мислење? Тој си фура со своето, вие можете да го дисате без престан.. Човекот си го исполни сонот за успешен концерт, доби уште тродупло фанови и хејтери :) а што следува натаму од него сами ќе видите :smir:
Чисто онака да те прашам, да беше слаткар грд како ноќ, дали ќе му одеше на концерти, дали ќе го слушаше?
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
па зборувам за поголемиот дел,некои може со друштво да му отиде,некој со дечко/девојка и така...
Не е битно тоа, битно викаат рокер/ка, металец/металка ова сум она сум.. мене лично ме потценуваат зошто [читај] не се срамам да кажам дека го слушам Слаткар и зошто не ми е важно мислењето на другите, нека зборуваат колку и да сакаат. Не променувам мислење заради тоа што 10 луѓе го мразеле Слаткар,а на концерти во прв ред ќе се залепат.
Нема везе муабетов.. ако го мразат како што зборуваат нека го мразат до крај,а не .. одам заради друштво, одам за да видам баш шо срање ќе испее, одам заради дечкото..
тоа не е оправдание
или го мразиш и не го слушаш или го сакаш и го слушаш:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Чисто онака да те прашам, да беше слаткар грд како ноќ, дали ќе му одеше на концерти, дали ќе го слушаше?
Шо има врска убавината со песните? ти музика заради убавина ли слушаш? :toe:

Маци,заради убавината одиш ти а? :pos: :pos:
 
V

Viktoranius

Гостин
Прашањето беше за женскиот пол. Знаеме сите дека добри 80 посто од неговата публика се женски, така да ...:)
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Чисто онака да те прашам, да беше слаткар грд како ноќ, дали ќе му одеше на концерти, дали ќе го слушаше?
Колку бедно прашање.
Реков негде дека е убав? Не ја знаеш мојата врска со типот и што почитувам кај него, ама лично ќе ти кажам дека кај секоја личност изгледот ми е на второ место.
Значи вие сте си врзале дека женските го сакаат Марко само поради изгледот..многу патетично. Ај некои фанови, ајде...ама сите? А па машките?? Итоа оние постарите кои го слушаат?
Самите зборат дека не ги интересира неговиот приватен живот или изглед, секако дека како творец треба да те интересираат творбите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom