Слаткар(истика)

ilija^veles

Nick Sloter
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
41
Ај споредете го Шаткар со Митко а.к.а. Пикисипи и после зборете дека тие што го критикуваат Шаткар се против рапот, римите на Пикисипи се научна фантастика за Шаткар а и за повеќето рапери во Македонија. Греота е покрај такви рими да кажеш дека Шаткар е рапер !!! :uvo:
Колку си само смешен римите на пикисипи се научна фантастика за цел балкан а не само за слаткар.

златен, ако Слаткар е според твојот вкус мене ми е искрено жал за тебе
А мене ми е жал за тебе!
И вака до утре! Тебе жал за мене и др шо го слушаат слаткат, на ни е жал за тебе и така натака!
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Колку си само смешен римите на пикисипи се научна фантастика за цел балкан а не само за слаткар.
Мило ми е што го признаваш тоа :smir: Сеа продолжи со слушањето на Шаткар :pusk::tapp:
 

ilija^veles

Nick Sloter
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
41
темата не е за мојот вкус и што јас слушам туку темата е за Слаткар и за тие што се ложат на него и на пичка пичка пичка и на пуши го пуши го пуши го
Женска, си се фатила ти и другите шо зборат лошо за слаткар за две-три песни од новиот албум. Не верувам дека некој што слуша рап се ложи на таква песна( таа песна е за да се ложат средношколци и средношколки што си мислат дека се кул) ако е темата слаткар тогаш слушни ги песните шо му се со скит т.е. ЕО и некои од останатите од новиот албум Слаткаристика како остај ме да пишувам, колку е добро да си рапер, сите моменти.

Мило ми е што го признаваш тоа :smir: Сеа продолжи со слушањето на Шаткар :pusk::tapp:
Незнам кој е тој што нема да го признае тоа? саф се икона за мак рап .
Сега ти продолжи да сереш на темава!:pusk:
ОК?
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Како се вика училиштето кај шо заврши средно фраеров ?
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Мислам дека во Влахов има завршено.
 

Soulscar

Uber macedonische
Член од
29 мај 2009
Мислења
154
Поени од реакции
8
Добро бе дечки шо толку му се закачивте на типов да не ви поминал сестра што сте толку накурчени?????:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: VeS

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Слаткар при крај со факс е...:tapp::tapp:
Нели рече он дека го откажал факултетот (по пример на Тони Фен ) за да се посвети на „музичката“ кариера ? :nesum:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
Нели рече он дека го откажал факултетот (по пример на Тони Фен ) за да се посвети на „музичката“ кариера ? :nesum:
ја врска неам, никад за школо негово не се зборело...а у другион влез е...
 
S

StormRage

Гостин
саф се икона за мак рап .
Конечно нешто паметно да кажиш... иначе Куваров е срање... Балкански рап слушај Едо Маајка, Френки и уште некој осети рими па после прај го Сдаткар рапер...
 

ilija^veles

Nick Sloter
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
41
Конечно нешто паметно да кажиш... иначе Куваров е срање... Балкански рап слушај Едо Маајка, Френки и уште некој осети рими па после прај го Сдаткар рапер...
Оф мори мајко! Ти ќе ми кажуваш кого да го слушам од балканот:tapp:
А што мислиш за песната на едо мајка- бомба, а што за махир и алма? Или не ја знаеш? Pобарај ја на Youtube да не се посрамотиш! Ја виде разликата?
А шо е слаткар? А ти шо музика слушаш?
А за болдов: Што паметно имаш ти кажано бе? Само сереш!
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.545
Поени од реакции
33.762
Темата едноставно ја изгуби поентата. :toe:
 
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
темата е за шаткар или слаткар
шо е работата ? кај заминавте?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom