Која музика не сакате да ја слушате воопшто?

Кој вид на музика не сакате да го слушате


  • Вкупно гласачи
    442

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
:pos2::pos2::pos2:

абе ти луд си?
1000000 пати поарно ќе слушам death metal отколку ej evo me
(пропаст глупаци тешки )а ти ако си обожавател на турбо фолк имам прашање до тебе:
Дали си ја слушнал една песна има се вика Михаило од Shaban li neznam od koj :pos::pos::pos::pos::pos::pos2: (во интернет кафето ја пушат за да им се смеат)абе незнам оваа е жива пропаст кој троши пари по овие песни јас стварно незнам... сигурно тие таму се за стреланје сите што работеле на неа.
и ако ја немаш слушнато слушнија
ц ц ц ц
лол абе се зеза он мрсен металец е х)

ако ги збериш последните 3 испаѓа дека форумџииве најмногу метал мразат па турбофолк
значи моето мислење се слага со тоа на мнозинството
не сакам метал нити турбофолк
Срце ја метал слушам па блек мрзам :) Значи има и металци шо кењале тука по одреден вид метал :) :smir:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Срце ја метал слушам па блек мрзам :) Значи има и металци шо кењале тука по одреден вид метал :) :smir:
black или death сепак метал е, а тие видовите ви си ги разликувате мене сите ми се исти
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
black или death сепак метал е, а тие видовите ви си ги разликувате мене сите ми се исти
Абе да е стаено у едно име можда помалце ќе има :) Сепак ја ете обожавам дет а блек мрзам.. у една тема рап вс метал стаив од секој метал по 2-3 песни лајв пример ама незнам сеа кај е темата :)
 

buba18

God is a DJ
Член од
8 јануари 2009
Мислења
358
Поени од реакции
10
ма каков и да е,метал не слушам
а турбофолк па ич
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Транс, турбофолк, метал, рок, панк!!:pov:
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
:pos2::pos2::pos2:

абе ти луд си?
1000000 пати поарно ќе слушам death metal отколку ej evo me
(пропаст глупаци тешки )а ти ако си обожавател на турбо фолк имам прашање до тебе:
Дали си ја слушнал една песна има се вика Михаило од Shaban li neznam od koj :pos::pos::pos::pos::pos::pos2: (во интернет кафето ја пушат за да им се смеат)абе незнам оваа е жива пропаст кој троши пари по овие песни јас стварно незнам... сигурно тие таму се за стреланје сите што работеле на неа.
и ако ја немаш слушнато слушнија
ц ц ц ц
Абе како можи јас да ја немам слушнато море јас сум најискомерцијализираниот турбофолкер море оваа е од онај ќељајцана шо пеј на микрофон и очи шо има...
Мислам дека има и уста и уши и нос така????
И пее едни мн убави песни така????
А оваа ми е најомилена во плеер ми е пуштена над 400 пати во ден
 

MkForces

тантара пантара
Член од
25 јануари 2007
Мислења
600
Поени од реакции
19
И раперите слушаат турбофолк де.. не се и тие ограничени :)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Да погодам, рап слушаш... Значи мразиш се што не е рап. И после металците биле ограничени како коњи. :tapp:
А оти само 4-5 вида на музика постојат??:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom