Впечатоци од собиранката во Ало Ало!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Koja Данче? :vozbud:

Edit:
Ах, Бејбигрл... Сеа ми текна. Мислев на Dani^^^ мислиш :pos:
Аааа, нема проблем и Dani^^^ и Дабичето ќе ги зеам, само ти изрази жеба Мац, знаеш со нив колку си се сакаме :vozbud: :pos:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Јас би сакал да потврдам дека нема да дојдам на собиранката. Фала на разбирање, се читаме здравје од понеделник.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Хак дојди со мене....се сакаме и така одамна:)
Хак, ти си дечкото што се бореше со природата (сликата од тебе и дрвото у галерија)?:vozbud:

Еве ја ќе те дружам.
Поздрави и до твојот supplier :icon_lol:
Еве гледаш има кој да ме дружи така да не си ми потребен повеќе :) И да сакаш сега да дојдеш со мене не може се исполни кворумот, жалам но ти си најслаба карика : )))))))

Ќе го поздравам supplier-от али не го/ја делам со никој! :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Еве гледаш има кој да ме дружи така да не си ми потребен повеќе :) И да сакаш сега да дојдеш со мене не може се исполни кворумот, жалам но ти си најслаба карика : )))))))

Ќе го поздравам supplier-от али не го/ја делам со никој! :)
Да не бев ја, никој немаше да дојде со тебе. Сеа ради мене си најде друштво. Барем фала да кажеш бе, ц ц ц :pos:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Иако Фантом и џимеј заебаја, јас ке дојдам со едно друго другарче, не толку активно на форумов.

Пис.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Јас и Злочката официјално доаѓаме тумороу :) А и Данче ќе ја собереме уз пат, ит вил би фан! Посебно ако доаѓаат Трн и Никола!:vozbud:
A јас ма?????:)
И ќе има уште 2-3ца со нас.:helou:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Иако Фантом и џимеј заебаја, јас ке дојдам со едно друго другарче, не толку активно на форумов.

Пис.

Муабетов ти е ко јас да ги молев шкафојне на сред дневна да ми седет, бате.

Оди мафлосај се, не сум јас крив.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Убаво си знам да не си планирам, оти знам оти може да не испадне по планот, па затоа и не идам, здравје следен пат.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Да не бев ја, никој немаше да дојде со тебе. Сеа ради мене си најде друштво. Барем фала да кажеш бе, ц ц ц :pos:
Добро ај не плачи ќе пробам да направам да дојдеш и ти али ништо не ветувам : )))
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Бебуш го најавува своето присуство на утрешната собиранка:pipi:
Останува само 1% несигурен доколку се разболам,смртен случај или слични итности:smir:
 
R

reactive89

Гостин
Јас не сум сигурен... ете на краен момент чекав да видам шо како ќе испадне али сепак сеуште не сум сигурен дали ќе се појавам на собиранката... од причина што утре станувам во 6 сабајле и одам на семинар каде шо требам да свирам... и ќе се оставам таму до 10 вечер... да видам како ќе ми биде денот... ако се испадне ко шо треба и не се чувствувам толку уморен ќе наминам бар на саат време...:smir:
Ипак, ќе дадам се од себе, кајгана собиранка официјална никад не се пропушта...:vozbud::vozbud:
Оние демото шо ги праиме секој викенд се повторуваат често... ама ова... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Јас не сум сигурен... ете на краен момент чекав да видам шо како ќе испадне али сепак сеуште не сум сигурен дали ќе се појавам на собиранката... од причина што утре станувам во 6 сабајле и одам на семинар каде шо требам да свирам... и ќе се оставам таму до 10 вечер... да видам како ќе ми биде денот... ако се испадне ко шо треба и не се чувствувам толку уморен ќе наминам бар на саат време...:smir:
Ипак, ќе дадам се од себе, кајгана собиранка официјална никад не се пропушта...:vozbud::vozbud:
Оние демото шо ги праиме секој викенд се повторуваат често... ама ова... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Абе дојди покасно де никој не те бара на време. Ако дојдеш на време побргу ќе ни се здосадиш, вака интересен ќе бидеш. :pos: се зезам дојди ако можеш ако не ќе правиме некоја мини собиранка како летото.
 
R

reactive89

Гостин
Абе дојди покасно де никој не те бара на време. Ако дојдеш на време побргу ќе ни се здосадиш, вака интересен ќе бидеш. :pos: се зезам дојди ако можеш ако не ќе правиме некоја мини собиранка како летото.
Да видам како ќе се одвива денот... ако е се во најдобар ред идам тоа бар на пола саат...:smir:
Инаку имам во план да наминам да ве поздравам... ипак оставам на утрешниот ден... сешто може да се деси...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom