Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
N

navivacka

Гостин
Секако дека Лузерите нема да издржат до крај,нема се да победуваат а Јунајтед да киксира...имаме малку тешки натпревари...ама мислам дека сепак на крај Гигс ке бакнува трофејот,ама да не летаме многу...мислам дека Ферги би можел да игра со резервите во Фа купот за да не донесе и тој настап некои проблеми со повредите.

Те молам намали потпис :)
Добро е сега или да намалам уште малку?:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Секако дека Лузерите нема да издржат до крај,нема се да победуваат а Јунајтед да киксира...имаме малку тешки натпревари...ама мислам дека сепак на крај Гигс ке бакнува трофејот,ама да не летаме многу...мислам дека Ферги би можел да игра со резервите во Фа купот за да не донесе и тој настап некои проблеми со повредите.


Добро е сега или да намалам уште малку?:)
Па 80 пиксели е дозволена висината за потписите, па што знам. Серпико му го отстрани потписот на Хелс Гардијан, затоа гледајте потписот да ви е барем приближно до границата :)
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Секако дека Лузерите нема да издржат до крај,нема се да победуваат а Јунајтед да киксира...имаме малку тешки натпревари...ама мислам дека сепак на крај Гигс ке бакнува трофејот,ама да не летаме многу...мислам дека Ферги би можел да игра со резервите во Фа купот за да не донесе и тој настап некои проблеми со повредите.
Почнаа да тонат:vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Кога ви викав дека Ливерпул не тера далеку. Челзи е многу помоќна екипа од нив, само што веројатно Сколари не знаеше како тоа да го извади од неа.

Не знам што мајка ќе бараат на Стемфорд Бриџ.:tv:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Кога ви викав дека Ливерпул не тера далеку. Челзи е многу помоќна екипа од нив, само што веројатно Сколари не знаеше како тоа да го извади од неа.

Не знам што мајка ќе бараат на Стемфорд Бриџ.:tv:
Нека не одат, џабе пари за превоз, нека ја земат службено Челзи 3-0, подобро му се фаќа така на Лузерфул!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Добро ќе биде ова за нас поразов на Ливерпул. Има да ги деморализира да ги среди сега. Очекувам сега после поразов да киксаат и да ни олеснат малце во ПЛ.
 
N

navivacka

Гостин
Колку кеф ми направија:vozbud:сега нема да можат да се соберат:pos2:
Кој лета високо ниско пага(еве ви пример)
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Auauauauauauauaua kakov preokret...abe vrska nemaat loserpool

da prasam so Sunderland ke se vratat Ferdinand i Rafael ???
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Auauauauauauauaua kakov preokret...abe vrska nemaat loserpool

da prasam so Sunderland ke se vratat Ferdinand i Rafael ???
Фердинанд се враќа сигурно, за Рафаел не се знае, ќе пробаат да го опорават, се надевам:smir:
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Сега лузерите ќе почнат да киксаат, сега ќе им падне формата и во ПЛ...::):):)
 
N

navivacka

Гостин
Сега лузерите ќе почнат да киксаат, сега ќе им падне формата и во ПЛ...::):):)

Време беше да паднат...како што рече некој погоре бродот почна да тоне.Се смееја на нас полошо ги снајде.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.633
Поени од реакции
43.382
Абе остајте ги нив гледајте ние што ќе напрајме..У сабота не очекува тешко гостување,а у Среда уште потешко!
 
Член од
5 март 2009
Мислења
54
Поени од реакции
8
ЕХЕХЕХЕХЕ
Ќе видиме сега кој ќе влезе во криза.Ако сега паднат во играта Ливерпул тогаш многу лошо за нив,а подобро за нас.Барем помалку притисок ќе имаме во ПЛ.
Туку да не им се ситиме многу на нивната мака и да си ја гледаме нашата и да ние што побргу се вратиме во форма па да донесеме уште некој трофеј на Олд Трафорд.
Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom