MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Oтвори си меилот, иди у OPTIONS, па иди у JUNK MAIL нешо така и таму имаш BLOCKED Safe and blocked senders (Blocked senders) нешто вака.

Ќе се снајдеш и ќе си пишеш меилот од кој нејќеш да ти стига ништо и ајт.



Ja до сеа со ниедна верзија на MSN сум немал никаков проблем, ни најмал ни ништо :)
Jас досега само со 8.5 немав и откако ја снимив оваа 9 бета , незнам нерви искинав се исклучува сам , кога менвам слика кога менвам статус исто се исклучува паѓа постојано.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Си седам јас на 8.5 верзијата, 9ката ми е некако глупа. Остајте тоа што паѓа цело време, ама ме нервира што кога ќе поминам со маусот врз контакт, освен топикот негов и никот со кој е потпишан не ми ја дава неговата адреса.
Ако некој од контактите се потпишал Осама Бин Ладен од каде да знам јас кој е? Морам да го кликнам па да видам адреса за да утврдам за кого се работи.:tapp:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Си седам јас на 8.5 верзијата, 9ката ми е некако глупа. Остајте тоа што паѓа цело време, ама ме нервира што кога ќе поминам со маусот врз контакт, освен топикот негов и никот со кој е потпишан не ми ја дава неговата адреса.
Ако некој од контактите се потпишал Осама Бин Ладен од каде да знам јас кој е? Морам да го кликнам па да видам адреса за да утврдам за кого се работи.:tapp:
Abe глупости еден куп , само кичерај повеќе, само неможам сега ако ја избришам 9 ката ќе ми се избришат анимациите мака ми е пак да ги барам некој интересни :pos:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Abe глупости еден куп , само кичерај повеќе, само неможам сега ако ја избришам 9 ката ќе ми се избришат анимациите мака ми е пак да ги барам некој интересни :pos:
Не ти се бришат анимациите.

И незнам што ви се случува кај вас, али кај мене 9кава супер иде, подобро од 8.5, ни баг ни ништо нема. Све си е топ. Има се што има 8.5 и плус уште многу.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Не ти се бришат анимациите.

И незнам што ви се случува кај вас, али кај мене 9кава супер иде, подобро од 8.5, ни баг ни ништо нема. Све си е топ. Има се што има 8.5 и плус уште многу.
А шо деветка е мислам точно целата верзија кај мене е 9.124 ( beta) така нешто да не има понова?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Кај 9.0 ми се свиѓа само што ако имаш линк во топикот можеш да го кликнеш. Друго нешто корисно не гледам.:smir:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.739
Поени од реакции
9.729
Заебите тоа, не можам да се уклучам уште, уште еророт... :nesum:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Заебите тоа, не можам да се уклучам уште, уште еророт... :nesum:
Koj ерор ти го дава, да не е 804774 така нешто , не сум сигурна знам дека на 5 завршува и ако побараш помош вика дека сервисот е зафатен? И мене ми се случуваше ова пред недела дена, земи исклучи го мсн-от, па уклучи го пак, така мене ми успеваше, а ако не почекај, ќе се среди. Или па оди преку Јаху, нема никакви проблеми таму, постабилно е од Хотмеил.
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
едно прашање дали можи на јаху месинџер да се логираш со хотмаил адреса
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom