Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Друже само кажи ми ,пошо спомна ти дека се прави посмирена музика , дали уште се праи Панк и Метал ?:)

И дали моеш да си ги сретнеш родителите во оваа година :).
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
а замислете ова да е вистина!
ќе има светска војна и ние ќе бидеме империја,и нострадамус предвидел слични работи нели?
ми беше смешно сето ова ама мн ја претеравте,шо се однесува до мене-скептична сум ама можно е да се враќа од иднината бе.зш да не.
само нека објасни како е можно сето тоа,и јас сум доброволец да се видам со тебе се ќе ти објаснам,сегде ќе те прошетам таман утре сум слободна,еве те пуштам да доеш со мене на факс да се упишам да видиш како е тоа во наше време.
нема да бидам тука во 8,ама купи си мобилен и на приватна порака пиши ми го бројот ќе ти се јавам!
кажи ми само дали психологијата е успешна професија? и дали роботите ќе ги заменат луѓето?
аха да,и дали ќе се изградат нуклеарни бази на месечината?

магде
 

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
LSD & time traveling is possible.

:pos:
Темава мина во голем ремет, треба да се прогласи 23-ти август (денес) за Time Traveling Day.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Да де баш Македонец ќе испратат во минатото и тоа во 2013-14 која и да е година...До тогаш нема шанси да има временска машина а и сигурно ќе пратеа Американец да не учи малце:pos2:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
Имам една идеја...
Да покренеме иницијатива, барем 10% од пациентите во психијатерските болници да имаат пристап до интернет. Кога тие би имале пристап до интернет, целиот свет би бил многу позабавно место од тоа што е денес...
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
Имам една идеја...
Да покренеме иницијатива, барем 10% од пациентите во психијатерските болници да имаат пристап до интернет. Кога тие би имале пристап до интернет, целиот свет би бил многу позабавно место од тоа што е денес...
а тоа не се десило со тебе?
хмммм чудно
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Имам една идеја...
Да покренеме иницијатива, барем 10% од пациентите во психијатерските болници да имаат пристап до интернет. Кога тие би имале пристап до интернет, целиот свет би бил многу позабавно место од тоа што е денес...
Тука си у право , да не си ти не знам каде ќе наоѓаме забава :pos2::pos2:
 

Ag0rA

NEBO666
Член од
29 февруари 2008
Мислења
1.667
Поени од реакции
60
а тоа не се десило со тебе?
хмммм чудно
Камо да ја имав таа среќа.
Јас морав да избегам.
Поминав низ многу работи додека бегав...не е едноставно да се ископа подземен тунел...не сакам и другите да поминат низ истите работи, па затоа сакам да ја покренам таа иницијатива...
Сака уште некој?
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
End Of Part 1.. Don't forget to watch the second part, it will start at 8:00.:vozbud::vozbud:
Oвој е скренат еј.:)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
знаев дека си лудак,ќе сакаш да бидеш мој прв пациент?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom