Јас сум од иднината

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ај не прескокај прашања! Кажи за Тоше Проески дали го спомнувате?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Како си ги задоволувате сексуалните потреби? Се ебете у гз? :pos:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Изгледа имаме уште еден обожавател на Волшебнички:vozbud:
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
море роно или кој и да си оди човече фрли се од балкон иди у пичку матер ти не си со сите или стварно ти фали нешто или се правиш интересен ама некако не ти успева сите на ремет свртеа. и ај ако си од иднината кажи кој виндовс ке биде после 7 и дали мајкрософт ке постои во 2036, а да и дали курот ке можи да служи како мп3 плеер или Wi-Fi антена

п.с (ова за надлежните) во пцуењето и вулгаризмите намерно не кладов * (пример к*р) за да можи да ме разбери човекот
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Роно, ако може по пп прати ми ја добитната комбинација на америчката национална лотарија(нема тоа ништо да промени на глобален план...малку пари се).
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ова е изгледа некој баниран па мисли дека не ремети нас. Обично новодојдените што сакаат да се глупираат тема од ваков тип отвораат во Фан клуб или во Кајгана. Оваа мислам дека би одговарала за во Мистерии. Или па за www.pacienti.kajgana.com
 
Член од
23 август 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
море роно или кој и да си оди човече фрли се од балкон иди у пичку матер ти не си со сите или стварно ти фали нешто или се правиш интересен ама некако не ти успева сите на ремет свртеа. и ај ако си од иднината кажи кој виндовс ке биде после 7 и дали мајкрософт ке постои во 2036, а да и дали курот ке можи да служи како мп3 плеер или Wi-Fi антена

п.с (ова за надлежните) во пцуењето и вулгаризмите намерно не кладов * (пример к*р) за да можи да ме разбери човекот
jas koristam fromper sega, no spored pisanite informacii, Microsoft ne postoi se raskina duri 2010. edinstveno nesto sto ostana e Apple OS Fromper 3D, dali imate slusnato?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom