Струмички речник!

PhantomerX

Несопирлив
Член од
30 октомври 2008
Мислења
623
Поени од реакции
46
Ујдел некој со женската у кафич и кажал на келнеро... На мен дај ми пепси, а на пи*ката дај и сок!

Абе шо прааш маабет, да си умраш од смех...
 

anon313

O.D.Bloodz
Член од
29 декември 2008
Мислења
64
Поени од реакции
1
хмм еми сруми4ки ако не нау4их со за џабе седеех у СР 4 години на школо хаахах позз до стуми4ане најзакон град имате:helou:
 
V

Viktoranius

Гостин
Saa mi se spii inace ak pocnam jas da ti raspravam edno vreme kak sme govorile,ke te pomocam od smeh.Eden tip od edno selo mi rasprava kak si pominal poslednata vecer koo bil izlezen: I jas so da ti raspravam celo vreme na tipkata i kupuvam z't sajder(FANTA) za da ja opiim ama nejke taa pufla da se opii pa i vikam jas,aj muri el uz mene da te prosetam malce uz mojta LADA.Mi rasprava on ponatam: Ja otkarah doma i mi vika aj da ne me izedat kuciinta isprati me,dojdeeme do nejnio plet i ne mene udri me takvoto u glavata i koo i go naporuvam tam dek so pufa,abe duusta i ja izvadih...:vozbud:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Аууу ж"т шајдер. :pos::pos::pos:
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Синее цуцни струмка, аа нејкам тате.
Ааа цуцни да не цуцнаш млеко.:pos2::pos2:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Синее цуцни струмка, аа нејкам тате.
Ааа цуцни да не цуцнаш млеко.:pos2::pos2:
2-ца баничане биле у градо и ја шо се дешава:
Сине цицни една струмка, абе нејќам тате.
Абе цицни оти у Баница ку*о ке ми цицаш
 
Член од
7 февруари 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
PhantomerX добар виц:kez:синеее абе цицни струмка.абее нејкам татеее.:pos2:струмицаа закон бе :D
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ее супер еј, тука ќе можаме да говораме на струмички..
Глеем некој е пишал оти ного кратаме, јас ка пишам не кратам ного, на пр. пишам ќе одаме, а не кодаме или кооме.. :)

tava koome li ili beete li ,videete li ..e poveke na radoviski :))
 

donence

donence
Член од
12 февруари 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
BANICAAAA

aj jala..jala..abe znaas li ak ti dojdam su eden stap.ke te dutepam kato zmija.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Biker_boy89

Driver
Член од
17 јануари 2009
Мислења
105
Поени од реакции
0
aj jala..jala..abe znaas li ak ti dojdam su eden stap.ke te dutepam kato zmija.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2:
Тва нее од Баница.Чувеко шо го кажал тава е од Попчево и го заебава едно маленко дете.
Ак го има некој аудиото нек го постира.(мислам оти беа 3 дела ак не се лажам)
 

Betty Booop

You can be my fantazy...
Член од
19 февруари 2009
Мислења
100
Поени од реакции
8
hahaahaha abee smeskii... ka gi gledah banicanite ka vikat:Samo za nasa pobeda,da pobede nasata zalna Makedonija.....
Malee vidii ga prava kasandra e....:vozbud:
zakon e klip4eto :vozbud:
 

Gohan

I (L) Fußball
Член од
14 февруари 2009
Мислења
420
Поени од реакции
14
Temata e super,malko da gi nau4ame Strumi4ki kak se govore,koj e za da k'cme Cs ? Betty pozz:smir::helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
А таа га знаате ли ка била... у еден кафич у Струмица вистина случка..

Дечко и женска му одат у кафичо и иде келнеро здраво здраво шо ке пиите на струмички и тај .. За мене ако може дупли коњак ке ве молам(се правил од др град) а таа женска му у мегувреме се мислила шо да пии и тај ни 2 ни 3 ти мри шо ке пијаш.. ама ептен затеглал :D haha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom