Јован Јованов

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
840
Jaс не гледам сличност меѓу песниве :nesum:
 
Член од
1 август 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Клошар Клошров , Хрчак , тој циганот Елвир Зекич колку бош пеачи се значи ама со да праиш коа немаме боље...
Ради нив престанав да слушам мк музика.Тони Зен си го поштуам ама ако ми напраи уште една песна со овие ропациве... и тој иде директно на "SHITLIST" :D
 
D

drle

Гостин
Кој ни е крив што сме безмозочна нација и разни турбофолкери џеј џејовци ни ја трујат младината која прифаќа се што му се нуди па макар и тоа биле тешки блувотини (али џеј џеј е кремац батка нема што, то што нема врска од пеење никој не прашува) Во стилот на Тито:со ваква омладина не чека "светла" иднина.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Клошар Клошров , Хрчак , тој циганот Елвир Зекич колку бош пеачи се значи ама со да праиш коа немаме боље...
Ради нив престанав да слушам мк музика.
То дете и јас мислам исто како тебе :helou:
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Ах бре Џеј Џеј, несреќо една...
Јебешга, пубертетлики си се пубертетлики. Не можеш да им всадиш вкус за музика, сами ќе се освестат за некое време. Само до тогаш Џеј Џеј Оу Фејк ќе си млати паричка и ќе си плеска млади неотесани пиќиња :/
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Сличност или не, клошар си е клошар:)
Ако не песната, идејата за спотот му е украдена.
 
Член од
10 јуни 2007
Мислења
64
Поени од реакции
0
Јован Јованов - Не сум бог знае што

Што мислите за новата песна/клипчето на Јован ? Ви се допага ли ?
Според мене најубава песна досеа а и најубав клип. На почеток коа ке збори женската ми се свига повеке хехе.

Ете и видео.

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Мислам дека треба да си го прочита насловот во себе неколкупати :pipi:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
:pos::pos::pos::pos::pos:

Шпанска серија уз Геј Геј песна, добитна комбинација. *drum roll* Почело је. :poss:


А што се тиче насловот, у право си е човекот... Рака на срце.

Edit: и овој сам си го режираше? :poss:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Дај бе нека смени име и презиме овој, може во тој случај ќе успеам да го сварам... Уствари нека смени и линк и глас. Неможам, антипатичен ми е. Глупа песна, глупав спот, глупав дијалог, лоша глума... И неискрена приказна. Кај се видело туку-така да се откаже девојка од човек со таква куќа и кола... :( Џеј-џеј бе. Многу, многу подобро ќе биде доколку твори за други. Нека компонира, нека пишува песни... Знае да извади некој хит (кога ќе го испее друг). Само нека не пее и нека не се појавува на телевизија он.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
срање у ново паковање ..... никогаш ама никогаш нема да ми се бендисаат неговите песни ....

ааааааа за насловот .... не знам ... како ли му текнало :toe::pos2::pos2::pos2::pos2:
и ондак то ....

и П.С. .... зар мора сите песни да му бидат ... вакви за кемкање ...:nenene::nenene::nenene:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Само еден коментар - :uvo:
А и во право е - Не е Бог знае што
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Одбивам да го гледам, така да нема да ја слушнам песнава да не ми ја упропасти вечерта.:jaj:
Геј и пол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom