Дали зборувате за секс со родителите?

Дали зборите за секс со родителите?


  • Вкупно гласачи
    339
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Или, за тие што веќе имаат развиен сексуален живот, дали сте збореле во времето кога хормоните ви го мателе мозокот?

Јас никогаш не сум проговорил на оваа темабидејќи и немаше со кој...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Гласав за: Често

Кажав и на друга тема дека сум премногу блиска со моите (посебно со мајка ми). Секогаш барам совет од неа, многу често дискутираме за секс и не се срамам воопшто од нејзе. Знае за моето прво сексуално искуство, добро малце во скриена форма, сепак некако се не може на родител да му се каже. Ме наседна да и кажам за тоа, демек на зафрканција ме праша и јас фино си се отворив :D
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Никогаш.
Сум зборувала многу пати со чичко ми и вујко ми на оваа тема ама со моите никогаш.. просто тие немаат време да седнат да зборуваат со мене за било што.
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
so stariot iam ideno u Strip Club, rachuna li se toa:))) valjda seks talk ke se zavrte :pos:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Никогаш не сум зборувала за секс со моите ... за дечковци како помала со мајка ми да, ама само на тоа останувало ... :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Првите искуства ги имам споделено низ кафе муабети со мајка ми на времето, нешто како "sex FAQ's" но сега сум "секс маестре"! Невкусно би било да раскажувам, а немам потреба да прашувам! :)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Cesto da ne recam stalno si muabetam so ceca za seks i od nea sum dobivala i soveti okolu zastita kako mala sekogas mi se nasla koga trebalo. Od sekogas sum bila tatina kerka i vo pocetokot mu se otvoraf nego ama gledaf go povreduvase to i se otrgnaf od muabeti so moite i so nego ..
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.196
Поени од реакции
34.431
Нц, никогаш до сега!
Со моите немам зборено околу тоа, ама и не е ни потребно... Се што ме интересирало, сум го прашал бато, или тој ми кажал.
:wink:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Јас немам многу зборено, а тоа некад коа било, само ми рекле да биде со тапанче...
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Никогаш не сум зборел со моите на оваа тема т.е. да им кажувам за мојот сексуален живот. А инаку ми се случило пример им кажам на моиве дека идам на кафе кај некоја другарка или женска вечерно време да ми кажат „со паметот в глава“, што фактички знам на шо мислат. :pos:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Ама баш никогаш. Еднаш кога бев ептен мал го прашав татко ми што е тоа секс (стварно не го знаев значењето на зборот), па човекот почна нешто да гмечи и да црвенее и добив некој опширен одговор што ама ич не го разбрав. Тоа ми беше последниот муабет за секс со моите.
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Nikogas ne sum zborela za sex so moite. Se sto me interesiralo sum gi prasuvala drugarkite.
 

barbie

бебушка
Член од
16 август 2005
Мислења
47
Поени од реакции
1
DALI ZBORIME SO RODITELITE ZA SEX?

jas imam ednas zboreno so majka mi i nikad vise u mojot zivot!i toa ne go ocekuvav od nejze,ednas me prasa kao dali nekogas sum imala sex i koga mislam da go napravam toa!i ja ne i odgovoriv samo irekov so ti tekna vaka da me prasas ?i ona niso samo onaka mi tekna a ona pa mislese deka ke i kazam dali sum imala ili ne!
I'M BARBIE GIRL IN A BARBIE WORLD!!!!!!!!!! :oops: :roll: :?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom