Медицински и стоматолошки факултет

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Малку офтопик, ме интересира, бодовите од успехот без матурата, тие што беа 60 мислам, колку што видов, се добиваат 60 ако си 5,00 или одличен успех само?
Само ако ти се сите четири години сите петки.
Мислам дека вака беше се собираат оценките од сите години и се делат со бројот на предмети.
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Уште ли нема инф. за проширување на тоа квотите? :) Веке почна нешто у стомав да ме брца неиде оваа вака :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
До утре упм ? Као ливчиња за претседателски избори да пребројуваат не поени шо се знаат.
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Другар бодовите се избројани и истакнати на прелиминарните!!!утре чекаме конечно дали ке се прошири бројот,дали и ние ке сме под/над цртата :icon_bigg
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
Луѓе,,се нервираааааааааааааааааааааааааааааам:vozbud:..
а и не бев вчера да видам колку поени имам,,да не знаете утре дали ќе стои и тој список??????:pipi:
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Не верувам дека ке стои...Утре најверојатно оваа ке ја тргнат а ја ставаат конечната листа,барем ланската година беше така:toe:
Не се нервирај утре ке видеш колку поени имаш:helou:
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Колеги за З.техничари листата ја прошириле па ја сум Примен...

Вие како поминавте ??:helou:
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
И сега испадна дека нема приемен така? И има некој што запиша доктор по стоматологија 5 години?
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
Луѓе примена сум :vozbud:....Ајде честитки на сите што се примени,,а на другите им посакувам повеќе среќа следниот пат!!!:smir:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
за колку ја прошириле квотата и колку имаат примено сега?
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Мене од Студентски прашања ми кажаа за 2ца ја прошириле,а ја немам видено листата лично!!!
princess лично ја виде?и колку примија вкупно ?
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Честитки на сите кои се примени!
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
83
Поени од реакции
2
Мене од Студентски прашања ми кажаа за 2ца ја прошириле,а ја немам видено листата лично!!!
princess лично ја виде?и колку примија вкупно ?
za dvajca drzavnata ili privatnata kvota???? i ja pisuva li nekade za konecnata lista poso nikade ne najdov pls ako znae nekoj neka mi kaze
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
za dvajca drzavnata ili privatnata kvota???? i ja pisuva li nekade za konecnata lista poso nikade ne najdov pls ako znae nekoj neka mi kaze
Мислам дека на нет ја нема. Најубаво ќе ти е да одиш до факултетот, или да пратиш некој да виде!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom