Зоран Заев приведен!

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
ХрИсТоВ и компанија - ви избришав 26 мислења кои не беа ништо повеќе од меѓусебно препукување и навреди. Дискутирајте на темата како што доликува или најдете си друга занимација. Христов, прибери се малку да не те преселиме на форум за јуниори. Со 13 години компетентен си да дискутираш на темата за Покемон, а не во политика. Сериозно, смешно изгледа.

Назад на темата. Нема потреба да ми реплицирате.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Нека дојде Грујо сега да им каже за сељјаците за бенефиции на 5 денари домати и 4 денари бостан ,,,ФАШИСТИ ,само толку може да кажам засега за за ЗАЕВ
МАЛЦЕ СЕ ЗАЕБАЛЕ КОГА НЕКОЈ КЕ ЈА ДОПРЕ ИКОНАТА НА СТРУМИЦА КЕ ИМА .......

Аууу колко ПРОСТ народ има тава не е можно...Море глупчо еден вии земјоделците имате најного ќар од државата, сичко ви дадее ама немате мозок да си направате математика у главата оти само у нивата вее акло, у чушките и у френките...
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Кој ке слуша сеа “Реваншизам’’ “решавање со опозицијата’’ и “политички монтиран случај’’цел ден :):):) проследено со “комуњари ви дојде крајот’’

Како и да е ако нема пресуда и казна цела дигната прашина ке само тоа дигање порашина :S
Мораш да признаеш дека на пв поглед личи на местенка иако никој жив не може да ме убеди дека типот е од оние политичари кои не крадат.
 
Член од
8 јуни 2005
Мислења
69
Поени од реакции
0
Дај организирајте се како што се директорите на училиштата во Струмица се јавуват на сите вработени за масовен протест да се спасат КРИМИНАЛЦИТЕ.Се јавуват од службени телефони како да се на татко им.Криминалците се за у АПС.
 

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
173
па мислам дека треба да не прекрстат во ФАШИСТИЧКА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА ке прилега супер каква ни е власта :drk:
zaradi sto treba da se preimenuva taka????
zaev e nevin dodeka ne e osuden za nesto?

gledas li negde ti narusuvanje na pravna procedura?
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Za mene klosar ke se iznacekas a i moze nema da zivees tolku za da docekas
:bip::bip::bip::bip::bip:

A za zoki ke go jadete i toa ne banjat seljacista vmrovski :drk:
Морам да и се восхитам на твојата интелегенција и на твојот јазик . Прав сељак!!!!!!!!1 Зарем вреди за политичар да се спушташ толку ниско ???
 

B.C

Член од
29 март 2008
Мислења
62
Поени од реакции
2
Дај организирајте се како што се директорите на училиштата во Струмица се јавуват на сите вработени за масовен протест да се спасат КРИМИНАЛЦИТЕ.Се јавуват од службени телефони како да се на татко им.Криминалците се за у АПС.
Ima za kogo da se javat a i plus strumica e sdsmovski grad kako so miluva da kaze gorcev deka skoje e vmrovski grad :baeh:
 
Член од
15 мај 2008
Мислења
947
Поени од реакции
99
Za mene klosar ke se iznacekas a i moze nema da zivees tolku za da docekas
:bip::bip::bip::bip::bip:

A za zoki ke go jadete i toa ne banjat seljacista vmrovski :drk:
Фаца си :cuc: :bip::bip::bip::bip::bip:

А дали некој ја знае имотната состојба на Заев, пред и по добивањето на градоначалничкото место !?!?!
Имам слушано од струмичани дека си купил станови, џипови итн итн...
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
zaradi sto treba da se preimenuva taka????
zaev e nevin dodeka ne e osuden za nesto?

gledas li negde ti narusuvanje na pravna procedura?
Не му замерувај на детето гледаш дека е влезено во некој филм...Му го дупчат мозокот домашните со отварач за вино....:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Фаца си :cuc: :bip::bip::bip::bip::bip:

А дали некој ја знае имотната состојба на Заев, пред и по добивањето на градоначалничкото место !?!?!
Имам слушано од струмичани дека си купил станови, џипови итн итн...
Заев пред да стане градоначалник ја имаше ПЕОН БАНКА ОД СТРУМИЦА, ЕЛЕНИЦА, и ЗОВИ ПРОМЕТ ДИСКОНТОТ. А сега уште мислам дека се негови само со поголем капитал, а плус тоа има купено два огромни станови мислам дека во зградата на ПАРТИЗАН, има нов џип BMW Q7 и уште многу работи да не бројам сега....:toe::toe::pos2:
 
Член од
8 јуни 2005
Мислења
69
Поени од реакции
0
Ima za kogo da se javat a i plus strumica e sdsmovski grad kako so miluva da kaze gorcev deka skoje e vmrovski grad :baeh:
Нека се јавуват од приватни а не од службени телефони.Сандо Масев школото не е СДСМ него е школо
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
па изгеда ти негледаш ,камери,платени новинари (случајно затекнати таму) и не ми е јасно (правно) зошто во скопје е однесен,,па власта се
однесува ФаШисатички -со такви методи ГЕБЕЛС КЕ ИМ ПОЗАВИДИ
Абе дете дај ако не знаеш да сврзаш две реченици и да одговориш на прашањето поарно не одговарај, само се глупираш и докажуваш колку си глуп и прост...:baeh::baeh::bip:
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
ПРВО НЕ СУМ ДЕТЕ ,А ВТОРО НАЈИСКРЕНО ВЕ ЖАЛАМ ,
:pos2::pos2::pos2:

Не ми треба твоето жалење, нема прочина зошто да ме жалиш, треба самиот себеси да се жалиш...

BACK ON TOPIC PLS!!!!
Ја однесовме темава во општи муабети.....
 
Член од
15 мај 2008
Мислења
947
Поени од реакции
99
Заев пред да стане градоначалник ја имаше ПЕОН БАНКА ОД СТРУМИЦА, ЕЛЕНИЦА, и ЗОВИ ПРОМЕТ ДИСКОНТОТ. А сега уште мислам дека се негови само со поголем капитал, а плус тоа има купено два огромни станови мислам дека во зградата на ПАРТИЗАН, има нов џип BMW Q7 и уште многу работи да не бројам сега....:toe::toe::pos2:
И тоа е законски или незаконски спечалено !?!?!

Баш ме интересира што мислат за Заев струмичаните постари од 12 години :). Јас немав лошо мислење за него, но ќе видиме судот како ќе пресуди.......
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom