Лудување на плажа

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Lele zakon e klipov ajde stavaj gi i drugite so netrpenie cekame ovoj vekje e na naslovnata na kajgana samo sto go stavija idi proveri :helou::helou:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Ако ова е лудо, јас сум Лазе Радески:uvo:
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
50
Поени од реакции
2
Воведнава шпица во видеово, ко на The Unsolved Mysteries ми личит...страв да те фатит да гледаш понатаму...
ma kakvi unsolvet mysteries kako vo zona na samrakot bese:pos:.jas go gledav do 4m i 45s i nemozev da izdrzam poveke oti ke:cheeky1::lud:.a klipot nema da se najde na naslovna,jas znam kade ke se najde.....aj pogodi od 1rv pat....vo korpa fala bogu tocen odgovor....i da ti se :se_ molam:cuc: nemoj poveke da stavas vakvi klipovi
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Kids, do NOT try this @ home. :nesvest:
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
50
Поени од реакции
2
hahaha marko od nervozata sto ja sobrav gledajki go i cekajki da se desi nesto sega me iznasmea nemozam da se sopram od smeenje
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
hahaha marko od nervozata sto ja sobrav gledajki go i cekajki da se desi nesto sega me iznasmea nemozam da se sopram od smeenje
Па фала Богу, почекај друже малце, да побарам еден клип ДА СЕ ОТЕПАШ од смеење ако сакаш утрово, ти ветувам дека од претходниов е милион пати посмешен. Момент молам.
Edit: Еве го, многу е пократок ама смеата и забавата се загарантирани.
Boooooooring
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
:poss::pos::pos: lele marko ke gi razbudam moive doma smeejki se.
Да бе, исто ко: Си биле двајца другари еднио паднал в шахта од другио брат му гиназија учел. Се надевам дека вицов ќе се најди на насловна. Стварно, од шо сум ненаспан многу глупости истресов, одам да спијам.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
WtF? Ај ве молам темава во канта. Стварно нема потреба да ја глеам во мојот омилен подфорум. :pipi:
 

don PASCAL

Tne last Don Protected By the Mafia..
Член од
2 октомври 2007
Мислења
647
Поени од реакции
19
WtF? Ај ве молам темава во канта. Стварно нема потреба да ја глеам во мојот омилен подфорум. :pipi:
дебе кус ти па одма право КАНТА
нека си е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom