Најстраствени и најгласни навивачи

BJK

\m/ Master of Puppets \m/
Член од
21 јуни 2008
Мислења
470
Поени од реакции
23
Ова година треба почне изградбата на новиот стадион на Beşiktaş кој ќе се гради на истото место со капацитет од 52.000 гледачи и ќе биде со покрив над теренот.

http://youtube.com/watch?v=77zXYEjk8RI&feature=related
 

BJK

\m/ Master of Puppets \m/
Член од
21 јуни 2008
Мислења
470
Поени од реакции
23
Децибели е единица за јачина на звук...
Инаку мислам дека најдобри навивачи во светот имаат Фенербахче

и самите навивачи на Фенербахче и Галатасарај признаваат дека најдобри навивачи има Бешикташ. Тоа е факт.:toe:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.810
Поени од реакции
44.360
и самите навивачи на Фенербахче и Галатасарај признаваат дека најдобри навивачи има Бешикташ. Тоа е факт.:toe:

И едни од најдобрите во светот , ме мрзи да тролам со факти и податоци , али еден период се интересирав да разлистуем низ нетов за навивачки групи , и крајното резиме ми беа Carsi ( мислам така се викаа ) , дечките разараат и создаваат невидена атмосфера и важат за наjгласните во светот , знам имаа еден тип што е водач на целата група али името не му го памтам , одлично се организирани али им фали подобар стадион а еве глеам веќе и имале план за истиот . . . тек тогаш што ке биде .
Што се однесува за муабетот со навивачките групи во Германија , во право се оние што постираа за Франкфурт и Шалке , посебно фановите од Франкфурт кои важат за едни од најдобрите во Германија .
Иначе и во Полска има доста јаки навивачки групи , разлистајте низ нетов .
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Иначе и во Полска има доста јаки навивачки групи , разлистајте низ нетов .
Има ама ништо посебно.Верувај дека онаа eh-yu четворка во навивањето има многу, многу поопасни екипи иако тоа не изгледа можда така.Еве една слика од хулиганите на Lech P.Иначе истиве пред некоку сезони, мислам две беа понижени у сопствена земја од страна на делије.

 

BJK

\m/ Master of Puppets \m/
Член од
21 јуни 2008
Мислења
470
Поени од реакции
23
И едни од најдобрите во светот , ме мрзи да тролам со факти и податоци , али еден период се интересирав да разлистуем низ нетов за навивачки групи , и крајното резиме ми беа Carsi ( мислам така се викаа ) , дечките разараат и создаваат невидена атмосфера и важат за наjгласните во светот , знам имаа еден тип што е водач на целата група али името не му го памтам , одлично се организирани али им фали подобар стадион а еве глеам веќе и имале план за истиот . . . тек тогаш што ке биде .
Што се однесува за муабетот со навивачките групи во Германија , во право се оние што постираа за Франкфурт и Шалке , посебно фановите од Франкфурт кои важат за едни од најдобрите во Германија .
Иначе и во Полска има доста јаки навивачки групи , разлистајте низ нетов .


çArşı е закон. Лидерот на групата се вика Ален, но сега на негово место ќе има еден друг. Јас имав шанса неколку пати да бидам во трибина заедно со çArşı, тоа е навистина многу јако чувство. Кој не е биден не може да го сфати тоа.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
Според мене најстрасни и најдобри навијачи имаат
1.Партизан
2.Ц.Звезда(Цигани)
3.Бешикташ
4.Динамо Загреб
5.Ливерпул!!!
и јас приближно вака би напишала...
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Дефинитивно Ливерпул....Најредовни се лугето...и да губи ливерпул со 10:0 од Коб се слуша YOU"LL NEVER WALK ALONE
 
S

SSS-Stolica

Гостин
eve edno od UGE kade mozete da go vidite i tarnsparentot Loyal Fans
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Edni od najvernite i najglasnite navivaci se navivacite na Liverpool.Navivaat so strast.


 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387
Зорба иди лечи си го ''античкиот'' мозок...

Иначе овие горниве јадеа суспензија година дена за гостувања :) превртеле бајаги објекти во Рим викендов и зулум накај 50 или 500 000 евра мислам :pos:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Зорба иди лечи си го ''античкиот'' мозок...

Иначе овие горниве јадеа суспензија година дена за гостувања :) превртеле бајаги објекти во Рим викендов и зулум накај 50 или 500 000 евра мислам :pos:

аааа извини ама овие се од наполи, а наполи е на сицилија, под чија власт спаќала сицилија во тоа време? и на кој јазик се зборело таму? :helou:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.590
Поени од реакции
48.387



Одкако не успеа да го покаже Неапол на карта професрката по географија му рече на Зорба “седи кец најглуп си’’

Наполи е на Сицилија.... :pos: :pos: ти бе стварно си малоумен :icon_neut
 

Kajgana Shop

На врв Bottom