Најголема беља што ја имате направено

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Темава ме инспирира од една штотуку заклучена тема.
Значи која е најголемата белја што ја имате направено и дали имало последици после тоа?



Јас на пример еднаш како копиљ со завиткано списание мавнав една пријателка на мајка ми по глава, ама така сочен залет земав! :):):) Ме караа што ме караа ама на крај излажав дека друго постаро дете ме терало да го направам тоа и така детето на крај го папаше.
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.052
Поени од реакции
2.055
Заебававме едни луѓе дека сме крадци и им баравме пари, кај нив у двор.
Резлутат: бркање од полиција низ цела Кисела Вода
п.с не не фатија:baeh:
не е некоја беља али кога те бркаат 2 дефендера и 10 огромни алфи, па кога ќе ти текне како маваат опасно е.
Инаку другпат ќе пишам за некоја беља
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Направив застој на еден воз. Со братучед ми се враќав од Србија, и во Маџари ја потегнав кочницата на заебанција (т.е. не ни сакав) :))) И ги гледавме кондуктерите како се обвинуваат меѓу себе :))
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ах... лош спомен ми разбудивте сега. Седиме на одмор прошло полугодие и мене ме фати нервоза и досада и почнав да фрлам едно книгиче по математика(само со формули што е) во вис. Во еден момент ми се дигна уште повеќе нервозата и го фрлив книгичето највисоко и најсилно што можев нагоре накај таванот. За несреќа погодив една решетка што ја заштитуваше неонката и таа (решетката) падна врз челото на една моја другарка. И направив баајѓи длабока рана, крвареше многу и после ја шиеја во болница...
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Кога имав 6 год. трчајќи по плажите на Асамати, на учителката во кампот и ги скршив наочарите со диоптер, оставени покрај крпата....Се распулив наоколу, кога видов никој дека не ме виде, му ја драпнав:) Кога забележа што ја снашло, ја фатија хистерии:vozbud:
Направив пожар во кујната во станот под кирија, како студент во Охрид:)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Вчера со другар сме вртеле во такси компаниии викавме кај едни мои комшии коли да доаѓаат, а баш сакав да видам колку е полна улицата со таксисти. :):)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Вчера со другар сме вртеле во такси компаниии викавме кај едни мои комшии коли да доаѓаат, а баш сакав да видам колку е полна улицата со таксисти. :):)
Хахаха, ние тоа во основно го направивме во школо. Вртим јас во такси компанија и викам 20 таксиња да не носат во Лешок на ескурзија. И овие така попалени носат 20 таксиња позади школо и чекаат 10 мин. и видоа-не видоа и си отиднаа :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Нај големата беља ? Хммм... Хехе еднаш во 5 одделение на наставничка и ставив UFO лепак на столчето, и тоа може цела туба ја истискав:S Кога се исполепи по тоа мантилот, да дознаше кој е мислам ке го кикнеше од школо:pos2:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Прошлото лето правевме скара во соба со сестра ми :pos:
Го оставивме вентилаторот уклучен демек да ја лади собата додека не нема,и спуштивме ролетните да не влага светло,и ја затворивме собата со вентилаторот унутра,а вентилаторот не беше стабилен,се клатеше.И додека не немало паднал и се запалил,и собата ни чадеше цела.Среќа мајка ми и татко ми беа дома,па приметиле дека нешто гори,инаку цела куќа ќе отидеше.
Наинтересно беше што кој дојдов дома одма се успаничив постерите дали ми се живи :pos:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.689
Поени од реакции
11.084
Искршив скоро 90% од прозорите во основно, еднаш фрлив клупа од 2ри и на едно дете му ја разбив вилицата со тањир пошо ми го јадеше лепчето со аерокрем (доле у менза) :pos: а во средно бев мирен, одев само понекогаш напраен и се правеа некои ситни бељи :)
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
На 13 години кога моите заспаа јас се спремив, излегов и не се вратив до сабајле... моите кога станале сабајле и виделе ме нема фатиле паника, ми ѕвонеле на мобилен, а мене мобилниот дома... па и ѕвонеле на мојата најдобра другарка, ни таа не се јавувала, па на крај пријавиле во полиција дека ме нема... а јас се враќам попладнето и кога ми раскажуваат се "газам" од смеа. :pos::pos::pos:
Ееее, луди години. :pos:

П.С. Не кажувам кај бев. :baeh:
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
кога бев помалецка предизвикав пожар и тоа баш на нова година..........претпоставувате колку жешка година испративме :pos2::pos2: ама добро надвор беше тоа па без значителни последици:vozbud:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Не сум јас некој голем белјаџија.Повеќе сум правел глупости без да има некоја голема штета, освен јас што сум страдал.Порано пред 7-8 години со другарите мали бевме тогаш и трчавме пред секоја кола што ќе поминеше на улица кај мене.Копуци, не знам што не' терало на тоа.И ме виде татко ми и после ме казни.
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
сум запалил куќа и тоа на мои роднини сеуште не знат дека јас го запалив ама тоа е одамна
 
Член од
18 април 2008
Мислења
876
Поени од реакции
213
епа има ги ептен ама те нека биде коа на наставничка и залепив еден ептен жежок шамар и после ојдо да и скапам џамовите на ќуќата ( 2 џама и скапа ) а и на таа истата имам и ставано кактус на столо :vozbud:
па сеа можете да замислете колку ли само ме нервираше таа наставничка

едит : ^Exotic^ ме потсети за колите - дигавме ги шахтите и оставеме ги со капако дигнат :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom