„Курва“ во кревет

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
ајде прво да дефинираме нормално???? Што е нормално- дали е тоа објективен или субјективен поим??јас би рекол субјективен!
Што се однесува до секс, секој си праи што му душа сака! Што сакаш да кажеш БУцио дека ако јас сакам орален или анален секс јас сум ненормален ,а ти со твојот фин секс си нормален????а ти според кои мерила и критериуми вадиш вакви заклучоци???
јас мислам дека ти си потиснат од општествените правила за она што е добро а што лошо? меѓутоа земи ја дарвиновата теорија за еволуција.Човекот има и нагони кои се чини највеќе доаѓаат до израз во сексот.При секс човекот највеќе наликува на животно да речеме. Мислам имаш стенкање, викаше , гребење ...мора ли да продолжам.
Не си ненормален а под нормално нешто се подразбира согласност на мнозинството ама тоа е друга тема.Во врска со дарвиновата еволуција јас не се согласувам дека сме бездушни животни потомци од мајмун.

Не,во право си,темава не е за курва од улица која се дава за пари.Исто така темава не е за девојки кој имаат големо искуство,па дркаџиите ги нарекуваат курви.Туку за девојки кој имаат фантазија во кревет и знаат добро да те преебат исто како да си платил професионалка.Без садо мазо,без крвови и пропратни животни.
Ти спомна нормален секс,пробај објасни го,јас претходно во темава давав објаснување за „курва во кревет“
Темава е чудо,„курва во кревет“,па на Лејди дамата,па на буцио нормалниот и фината:)
Види карактеротн на девојката го гледам да биди фина,а тоа дека ако нема големо искуство дека нема се супер да биди тоа си е твое мислење ама јас од искуство знам дека тоа не е така.А со тие со поголемо искусво човек можи само болест да добија:ija:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не си ненормален а под нормално нешто се подразбира согласност на мнозинството ама тоа е друга тема.
Дали мнозинството на форумов се изјаснува дека има орален или анален секс?
Дали ти буцио сакаш да кажеш дека воопшто не практикуваш орален, ниту посакуваш?
Што е нормално,кажува појакиот(оној што има власт,газ и пари),а не мнозинството:)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Дали мнозинството на форумов се изјаснува дека има орален или анален секс?
Дали ти буцио сакаш да кажеш дека воопшто не практикуваш орален, ниту посакуваш?
Што е нормално,кажува појакиот(оној што има власт,газ и пари),а не мнозинството:)
Пример за нормално влегуваш во соба каде што има и други 20 луѓе и велиш гледајте луѓе на таванот има кенгур,а тоа другите луѓе не го гледаат и ти велат дека нема,ти му велиш како нема бре гледајте го таму во ќошот обесен,тие пак даваат негација,ако продолжиш да тврдиш дека има кенгур иако си нормална ќе те прогласат за ненормална и ќе те сместат во ментална институција.Така да што е нормално кажува мнозинството.Не посакувам и не практикувам орален секс.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Пример за нормално влегуваш во соба каде што има и други 20 луѓе и велиш гледајте луѓе на таванот има кенгур,а тоа другите луѓе не го гледаат и ти велат дека нема,ти му велиш како нема бре гледајте го таму во ќошот обесен,тие пак даваат негација,ако продолжиш да тврдиш дека има кенгур иако си нормална ќе те прогласат за ненормална и ќе те сместат во ментална институција.Така да што е нормално кажува мнозинството.Не посакувам и не практикувам орален секс.
Буцио ако во собата влезе шефот твој од кој ти зависи платата и ви рече на сите 20 вработени,дека на ѕидот има три кенгура кој скакаат,сите како гулапчиња ќе си климнете со главата:)
Си пробал некогаш да видиш како е?Пробала некоја да те задоволи орално,а ти си ја одбил?
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Леандро... шо си мУри толку настојчива :tv:

Има едноставни луѓе, без многу фантазија... :toe:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Буцио ако во собата влезе шефот твој од кој ти зависи платата и ви рече на сите 20 вработени,дека на ѕидот има три кенгура кој скакаат,сите како гулапчиња ќе си климнете со главата:)
Си пробал некогаш да видиш како е?Пробала некоја да те задоволи орално,а ти си ја одбил?
Јас не сигурно иако ми зависи платата од него не можам да направам компромис со мојата реалност, а си имам свое приватно мото подобро мртов отколку кукавица.Па и затоа немам шеф а повеќе ме ценат заради мојот интегритет, и не виткам кичма па ако последна работа да ми биди во животов.Пак за оралниот секс, види тоа си е лично моја интимна работа и без која можам да преживеам,немам пробано и немам намера.А и не се дружам многу со такви здраво здраво можи орален секс не фала :pos2:.Не пробала никоја ниту да праша ниту јас да одбијам.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Брат,немој да ми извадиш нова дефиниција на темава за едноставен секс,зошто ќе си ја искубам косата:pos:Патем речено,тоа ми е работа:)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Сакам да е курва в кревет ... шо ќе ми е в кревет како споменик ако седи .
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Брат,немој да ми извадиш нова дефиниција на темава за едноставен секс,зошто ќе си ја искубам косата:pos:Патем речено,тоа ми е работа:)
Ај објасни ми што е едноставен секс за тебе па да видам кај се согласувам каде не со тебе?

Секс-полов однос
Едноставен-Што не се преправа,неизвештачен,природен,отворен
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Пример за нормално влегуваш во соба каде што има и други 20 луѓе и велиш гледајте луѓе на таванот има кенгур,а тоа другите луѓе не го гледаат и ти велат дека нема,ти му велиш како нема бре гледајте го таму во ќошот обесен,тие пак даваат негација,ако продолжиш да тврдиш дека има кенгур иако си нормална ќе те прогласат за ненормална и ќе те сместат во ментална институција.Така да што е нормално кажува мнозинството.Не посакувам и не практикувам орален секс.
Батали кенгури , сексот без оралка е срање, и ако налетам на некоја која само ке легне , рашири ноги и чека да и се качам , ке си отидам во кенеф ке си удрам една рака ,ке се вратам и ке и кажам дека сум готов:icon_bigg
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Брат,немој да ми извадиш нова дефиниција на темава за едноставен секс,зошто ќе си ја искубам косата:pos:Патем речено,тоа ми е работа:)

Незнам, тоа е како за кого, мислам дека во некои случаи најдобра опција е Бек Оф :smir:, оти сепак ...тоа е интимна работа и можеме само да претпоставуваме зашто и која е всушност причината за аверзијата од орално задоволување.

Но не би сакал пак од другата страна да се наметне некое поистоветување со низок морал на оние кои се отворени повеќе во сексот и уживањата.

Лично, не би можел да го замислам чинот без сите адети :back:
 

Jovannah

Smile me baby
Член од
11 февруари 2008
Мислења
584
Поени од реакции
50
Не е точно јас сакам да биди фина во јавност и фина во кревет.Инаку многу многу курви не трпам од било каков вид.
Па фин нормален секс без глупости(орално анално садо мазо итн.)
Темата е курва во кревет ама како што разбрав јас не онаа класичната за пари туку некоја што има големо искуство.Добро не сум промискуитетен па често да менувам партнерки, па така да со некоја каменарка не би пошол во кревет.Уствари се познава тоа која каква после неколку реченици муабет ќе ти кажи се.
Пример за нормално влегуваш во соба каде што има и други 20 луѓе и велиш гледајте луѓе на таванот има кенгур,а тоа другите луѓе не го гледаат и ти велат дека нема,ти му велиш како нема бре гледајте го таму во ќошот обесен,тие пак даваат негација,ако продолжиш да тврдиш дека има кенгур иако си нормална ќе те прогласат за ненормална и ќе те сместат во ментална институција.Така да што е нормално кажува мнозинството.Не посакувам и не практикувам орален секс.
Јас не сигурно иако ми зависи платата од него не можам да направам компромис со мојата реалност, а си имам свое приватно мото подобро мртов отколку кукавица.Па и затоа немам шеф а повеќе ме ценат заради мојот интегритет, и не виткам кичма па ако последна работа да ми биди во животов.Пак за оралниот секс, види тоа си е лично моја интимна работа и без која можам да преживеам,немам пробано и немам намера.А и не се дружам многу со такви здраво здраво можи орален секс не фала :pos2:.Не пробала никоја ниту да праша ниту јас да одбијам.
А дали си имал воопшто секс???
Оти досега јас не сум прашала партнер САКАШ ТИ ДА ИМАМЕ ОРАЛЕН СЕКС ниту пак ме прашал мене??? Си иди сама по себе та работа...
И ете да речиме дека ќе те праша ти ќе и речиш НЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НИКАКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Уствари она што ме интересира е ако проба :pusk: (превод: ако проба да има орален секс со тебе) што ќе и речиш???
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
Уствари она што ме интересира е ако проба :pusk: (превод: ако проба да има орален секс со тебе) што ќе и речиш???
Па ваљда ќе и рече дека алатот не му е за јадење....или нешто слично:nesum:.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Па сигурно ќе знае дека нејќам.Добро јас не знам зошто е толку чудно човек да не сака орален секс?Да се појави некој на форумов зоофил што сака да дупи кози или овци сигурно ќе има поголемо одобрување отколку за мене :pos2:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ај објасни ми што е едноставен секс за тебе па да видам кај се согласувам каде не со тебе?

Секс-полов однос
Едноставен-Што не се преправа,неизвештачен,природен,отворен
Јас незнам каква е оваа дефиниција за едноставен секс,Братот треба да ни ја објасни:)Во оваа твоја дефиниција за едноставен,на секоја точка може да дискутираме и да ја дробиме до сабајле,затоа јас предлагам конкретен опис за да може најдобро да се разбереме.
Повели,ти објасни ги сите овие со една едноставна ситуација во кревет,па ќе се надоврзам јас.Така и двајцата ќе знаеме што точно си објаснуваме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom