Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Според мене мзт ке победи овој натпревар , без латович ке ни биде тешко , и грнчаров колку толку правеше гужва ..
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Јас мислам дека ќе ги победиме утре без разлика на тоа што не играт Грнчаров и Латович, тука се Тасовски,Богоев.. ќе биде јако утре :)
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
Според мене мзт ке победи овој натпревар , без латович ке ни биде тешко , и грнчаров колку толку правеше гужва ..
Од твоја уста до божји уши
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Од твоја уста до божји уши
Ако изгубиме 1 не значи дека нема да се пласираме во финале , и вие изгубивте од работнички па пак ке одите во финале .:tv:
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
А бе пак ќе си тепаме што се секирате!!!!
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Ако изгубиме 1 не значи дека нема да се пласираме во финале , и вие изгубивте од работнички па пак ке одите во финале .:tv:
abe ako tepaat oni odma ke se zapalat ke vikaat ne ve biva nie ke odime vo finale ova ona
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
abe ako tepaat oni odma ke se zapalat ke vikaat ne ve biva nie ke odime vo finale ova ona

Така е!Ние сме деца ко вас од по 12 години и немаме друга работа, а и не знаеме колку можеме со овој тим:uvo:
Глеј си работата и немој да се замараш со нас.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
абе овој лозар нема друга работа се замара и се глупира само... остајте го.. гледајте ја реалноста
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
heheheheh
sea na mene li se svrtevte do sea se karavte za jane i grne
sea pa so mene ke se karate a e nema bidejki jas imam:violent1:Xaxaxaxa
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
За утре само Латовиќ ќе ни недостига, за Грне колку толку имаме замена (Дарко Соколов, Бошњак може да игра на таа позиција), ама за Латовиќ кој, Крстевски може до некаде ама има каректеристика да прави многу рано лични и во напад не е толку добар како Лато, во одбрана единствено му е светла страна, Грујиќ може да направи гужва.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
За утре само Латовиќ ќе ни недостига, за Грне колку толку имаме замена (Дарко Соколов, Бошњак може да игра на таа позиција), ама за Латовиќ кој, Крстевски може до некаде ама има каректеристика да прави многу рано лични и во напад не е толку добар како Лато, во одбрана единствено му е светла страна, Грујиќ може да направи гужва.
Ќе биде бе ти па шо се секираш МЗТ јаките играчи шо ги има тва тва.. :pos:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ke gi vidis utre igracite na mzt so praat....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom