За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Само доколку крене рака ?
Нормално,ако крене рака човечки е да возвратиш во самоодбрана.Ама ако грака без прекин,почни и ти да гракаш,бидејќи ти си ја одбрал :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Udiranjeto e znak na nemokj.

Pleskanjeto, od ubajni u sex e znak na strast.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Нормално,ако крене рака човечки е да возвратиш во самоодбрана.Ама ако грака без прекин,почни и ти да гракаш,бидејќи ти си ја одбрал :)

Еј !

А ако не и одговара тоа шо сум го рекол , па пак ми викне некој да ме млати ? :smir:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Еј !

А ако не и одговара тоа шо сум го рекол , па пак ми викне некој да ме млати ? :smir:
Еее ова во детството се случува,мислам дека имате по 20 години.Вакви финти до 4то одделение правевме.
Но ако ти викне и на 20 години поради тоа што не и се допаѓало нешто треба да те натепаат и тоа добро.За да може да сфатиш подобро со каква глуперда си трошел време :)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
2.По шо заклучивте дека сум слабак,сељак и остало ? Ако сум за *удирање* не мора да значи дека сум слабак ... не ?
Зашо ондак се браниш дека не си слабак? Значи дека ти сам пробуваш да се убедиш дека не си слабак, а уствари свесен си дека си ептен голем слабак коа помислуваш да си го мериш преку шамар кон женска особа.Јебига не расте ку*от после шамар.
Земи на машко врзи му шамар, има да те дигне на клоци. Или пак ако налеташ на некое момиче, троа набилдано или па мајка природа-тешка рака и да те израмни со асфалт, нема ни да помислиш повеќе да го спомнеш зборот шамар за девојка, а не па да дигнеш рака-нога.:helou:

Еве да речеме .....Според мене е боље да и врзе дечкото шамар на девојката отколку да и каже нешто што не треба ....Бар шамарот е моментална болка ....Вака може да ја дотепа па после не знам шо ...
За тебе и за останатите што мислат дека се мужи чим удриле/помислиле да удрат женско, само КУРВА и нишо друго.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Она ти мава шамар прва,ти и даваш една врела и почнува да плаче!На крај и се извинуваш за џабе пошо она почнала да плаче иако прва удрила.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
За тебе и за останатите што мислат дека се мужи чим удриле женско

Кај прочита да сум удрил женско :D ?


он топик:Заеби темава ....џабе ке се докажуеме ....

Ако ја јадам ќутек ради женско - ја сум кретен зашо сум трошел време со тоа женско
Ако ја и пернам шамар - пак сум ја кретен
Ако ја ја оставам да сере - кретен сум зашо не и вратам вербално

Заеби !
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Ако ја јадам ќутек ради женско - ја сум кретен зашо сум трошел време со тоа женско
Тачно, затоа треба да бираш шо водиш до себе, а не да се водиш по она шо се водат 90 % од мушки род-дупка си е дупка.
Ако ја и пернам шамар - пак сум ја кретен
Никој нишо не решил со шамар. Шамарите се знак на слабост, идиотизам и примитивизам.
Ако ја ја оставам да сере - кретен сум зашо не и вратам вербално
Јебига, ќе вежбаш поише комуникација, место ќутек. :helou:
 
U

UniqueGirl

Гостин
Еј !

А ако не и одговара тоа шо сум го рекол , па пак ми викне некој да ме млати ? :smir:
Ај еден пример, ја се испричавам вака мислев имаш елоквенција за повозрасен дечак, али треба да ти се џвака ебаго.

Земи пример мајка ти доаѓа од работа, жената закаснила 2 саати (фрки на работа пример), мобилка исклучена, батерија испразнета рецимо.
И доаѓа фино лепо на врата.
Татко ти вришти "КАЈ БЕШЕ"?!
Оваа му објаснуе као ја задржале на работа и ред други ствари.
Овој у афектно стање ни два ни три со клоци лупање.
Као би реагирал?!
"Ајде балканска алфа мужјачино, ударај док моеш?!"
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ај еден пример, ја се испричавам вака мислев имаш елоквенција за повозрасен дечак, али треба да ти се џвака ебаго.

Зима пример мајка ти доаѓа од работа, жената закаснила 2 саати (фрки на работа пример), мобилка исклучена, батерија испразнета рецимо.
И доаѓа фино лепо на врата.
Татко ти вришти "КАЈ БЕШЕ"?!
Оваа му објаснуе као ја задржале на работа и слични ствари.
Овој у афектно стање ни два ни три со клоци лупање.
Као би реагирал?!
Ајде балканска алфа мужјачино, ударај док моеш?!
Ни сама не си свесна колку ти се глупи примериве .....

Ај ако не , доаѓа женава дома и мажот место здраво ја качуе на ракета земја ваздух и ја лансира а ?

....

Ако ја мава без везе - кретен е , дебил е и ја лично би го мавал ..... и Да ... и тоа се дешава ....жално но вистинито ...има мажи шо од курташак си ги шлапаат жените ...или шо ги шлапаат жените ако им е тешко и имаат тешка ситуација у животов па неможат на др. бесот на жените им го истураат ....еве , читајте весници ....син тепал мајка ...дрн дрн ...тоа е жално ...


А ако има добра причина ? Или мора да му крене она прва рака за да ја рашлапа ? Ко шо вика Леандра ....
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Кај прочита да сум удрил женско :D ?


он топик:Заеби темава ....џабе ке се докажуеме ....

Ако ја јадам ќутек ради женско - ја сум кретен зашо сум трошел време со тоа женско
Ако ја и пернам шамар - пак сум ја кретен
Ако ја ја оставам да сере - кретен сум зашо не и вратам вербално

Заеби !
Тоа е исто и од женска страна:
1.Ако јас јадам шамари од некој што е со мене - тогаш и треба да јадам до смрт! Оти наместо очи и глава имам празна црпка.
2.Ако кренам рака треба да ме прегази од ќотек
3.Ако гракам без причина,навистина треба да имам гавран до мене што ме трпи.

И уште нешто кое сакам да го напоменм.Оние жени што јадат ќотек или шамари за добро утро,треба да бидат тепани како магарици! Ич не ми е жал за таквите,ем јаде ќотек ем му се враќа.Абе тепај ич не жали такво глупо створење.

И до жените еден совет:Оној што ќе крене еднаш рака врз вас,ќе крене повторно.Без разлика колку се извинува.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Тоа е исто и од женска страна:
1.Ако јас јадам шамари од некој што е со мене - тогаш и треба да јадам до смрт! Оти наместо очи и глава имам празна црпка.
2.Ако кренам рака треба да ме прегази од ќотек
3.Ако гракам без причина,навистина треба да имам гавран до мене што ме трпи.

И уште нешто кое сакам да го напоменм.Оние жени што јадат ќотек или шамари за добро утро,треба да бидат тепани како магарици! Ич не ми е жал за таквите,ем јаде ќотек ем му се враќа.Абе тепај ич не жали такво глупо створење.

Се согласувам .....
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
Видете сега.
Кога некогаш не се разбира од збор, ќе игра стапот.
Важи и за двата пола.

Јас не ги разбирам тие што тепаат џенцки, поготово тие што тепаат згодни џенцки, а и џенцките кои квакаат и ги натеруваат другите да ги третираат како боксерска вреќа.

Стварно не ги разбирам тие што удираат јаки џенцки.
 
U

UniqueGirl

Гостин
Ни сама не си свесна колку ти се глупи примериве .....
Ако тоа те теши. :pipi:

Ако ја мава без везе - кретен е , дебил е и ја лично би го мавал ..... и Да ... и тоа се дешава ....жално но вистинито ...има мажи шо од курташак си ги шлапаат жените ...или шо ги шлапаат жените ако им е тешко и имаат тешка ситуација у животов па неможат на др. бесот на жените им го истураат ....еве , читајте весници ....син тепал мајка ...дрн дрн ...тоа е жално ...
Еј, се приземји.
Го сфати муабетот?
Мило ми е.

А ако има добра причина ?
Give me one reason to stay here...

Или мора да му крене она прва рака за да ја рашлапа ? Ко шо вика Леандра ....
МОРА, па дури ни тогаш. :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom