Red Alert 3

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ништо !!! EndWar читам била многу прооста. И токму поради тоа доби послаби оценки. Нешто како да ја играш онаа игрица што се игра со раце ( камен ножици хартија ) , само со “убава“ графика Единствено добро е системот на контрола мислам Ама зависи што човек бара во стратегија .... А за Red Alert 3 не знам . Уште ја немам инсталирано. Но сигурен сум дека постојат многу подобри стратегии таму некаде...
За жал :( . Али јебига, на ПС3то имаше јак сураунд звук хехехе.
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
ме разочара..RA3, RA2 е милион пати подобра....
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Дан знае некој дали русиве имаа тенкоој против воздух, ја не најдов такви :toe: и само го јадем од хеликоптери и авиони кој идем у напад од земја и затоа праем заљаши :tapp: а најчесто напаѓам со киров :pipi:
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Bullfrog (транспортер за пешадија, што ги катапултира луѓето) е Anti-Air :salut:.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Bullfrog (транспортер за пешадија, што ги катапултира луѓето) е Anti-Air :salut:.
А знам кој е тој :wink: ама не сум знаел дека е анти-еир :pos:
Фала :helou:
 

Neno-WH

Anyone interested?
Член од
21 септември 2008
Мислења
281
Поени од реакции
17
Најдобри ми се јапанските страјкери, ништо живо не може да ми избега кога се во поголем број(земја,вода,воздух).
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
ALO LUGE VAZNO :
MOZE DA SE IGRA ONLINE..... SEA PROBAV :zver:


1. Vaka sea vi treba 1 programa www.garena.com simnete ja od tamu se vika GARENA....
English Version Download...mirror 1

2. Vi treba patch 1.03 http://files.filefront.com/CC+Red+Alert+3+v103+English+Patch/;12239494;/fileinfo.html

3. i na kraj crack 1.03



Prvo Se instalira patchot , pa cracot.....
posle se pusta programot GARENA.......i preku nego najgore najlevo ja ima RED ALERT 3
...biras soba ...EUROPE...EUROPE ROOM .... i vlagas kaj igracite...

i posledna rabota imas tuka SETTINGS.....i si go stavas faljot od igrata RED ALERT 3.EXE klikas OK
i plesas red alert 3

aj se gleame
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
дај кажете кој крак треба ...бидејќи на почеток пред да ја вклучам ми бара код...дај пп некој ако може download за тој крак

кој сака 1 vs 1 red alert??? ајде да ве пробам хаха
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
дај кажете кој крак треба ...бидејќи на почеток пред да ја вклучам ми бара код...дај пп некој ако може download за тој крак

кој сака 1 vs 1 red alert??? ајде да ве пробам хаха
и јас го имам истиот проблем веќе една недела неможам да го решам :toe:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Конечно го пројдов крајот со Русите :vozbud: лесно беше :tapp:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Последна мисија со русите е кога треба да го убиеш тој предавникот генералот?? Зошто играв сега ја поминав таа мисија и ми вика тој нешто демек ги победивме а у чест ми беше со вас да служам, се надевам пак во иднина ќе работиме заедно и ми падна играта...
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
се разочарав.. играва нема врска со старата
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Инаку ја пачував играта и ја кракував пак и си продолжи после тоа нормално, не паѓаше али денес ја свртев со русите кампањата. Што знам очекував мн полошо според тоа што читав. Вака искрено ок ми е, не е којзнае што али добра е. Малце не ми се свиѓа што е направена некако детски со бродовите што им излегуваат нозе и раце и идат по земја и такви слични работи али ок е :)
Али дефинитивно најдобро на играва се глумиците... Уфффф :drk::drk::drk: : ))))
 
Член од
18 декември 2007
Мислења
30
Поени од реакции
1
Problem so Red Alert 3

eve vaka sea najnormalno si ja instalirav i ja igrav se do krajot na 4 ili bese 5 misija so rusite i sea na krajot na misijata koa ke gi ispolnam site "objektives" i koa treba da me prefrli na sledna misija skorz mi se gasi igrata ko na nekoj igri sto se gasi koa ke pritisnes ALT+F4
dali go imal nekoj ovoj problem i dali znae kako da go resam

a i nesto ne pravete na Update na patch preku igrata bidejki mene me zaeba i morav da ja preinstaliram bidejki mi barase originalen CD key
 

Kajgana Shop

На врв Bottom